Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Moj samochodzik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

img1724ud6.jpg

img1727cq3.jpg

img1728hx9.jpg

img1732os2.jpg

img1733ek1.jpg

img1734gr5.jpg

img1740za2.jpg

Oto moj samochodzik.

Audi A4 2.0 TDI 170KM

Pakiet S-Line

W Y P O S A Ż E N I E:

ABS z EBV

ESP (zawiera ASR i EDS)

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera

Poduszki powietrzne boczne z przodu

Kurtyny chroniące głowy z przodu i z tyłu

Wspomaganie układu kierowniczego

Klimatyzacja elektroniczna dwustrefowa

Podłokietnik z przodu i z tyłu

Regulacja wysokości fotela kierowcy

Dywaniki welurowe z przodu

Lampki do czytania przód/tył

Radio Concert CD - NOWY TYP 2007, 10 GŁOŚNIKÓW, w tym głośnik centralny i nisko tonowy, odczyt płyt MP3, 150 WATT

Elektrycznie opuszczane szyby z przodu i z tyłu

Elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia

Czujnik kontrolny zapięcia pasów bezpieczeństwa

Centralny zamek sterowany falami radiowymi

Immobiliser

Ogrzewane dysze spryskiwaczy

Reflektory przeciwmgielne zintegrowane w zderzaku

Zderzaki w kolorze nadwozia

Pełnowymiarowe koło zapasowe

Listwy wykończeniowe wokół szyb aluminiowe

Felgi aluminiowe o wymiarach 7,5J X 17 z oponami 235/45 R17

Pakiet SPORT LINE:

- 3-ramienna kierownica skórzana

- Regulacja wysokości fotela pasażera

- Siedzenia sportowe z przodu

- Specjalna tapicerka dla foteli sportowych

- Ogrzewane przednie fotele

- Reflektory ksenonowe PLUS, bi-ksenony

- Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego

Pakiet S-line EXTERIEUR:

- Przednie zderzaki ze sportowymi wylotami powietrza

- Osłona chłodnicy w optyce S-line

- Emblemat S-line na osłonie chłodnicy i na listwach ochronnych drzwi z tyłu

- Sportowe wykończenie listw w drzwiach

- Spoiler na pokrywie bagażnika

- Progi w drzwiach z emblematem S-line

Zamierzam:

- obnizyc -30/35

- podkrecic silnik do okolo 200PS (Rozmawiam z Rogalottim aktualnie o mozliwosciach)

- wlozyc navi

- pewnie kola na 18" zmienie

- moze skora w przyszlosci, ale to jeszcze temat do przemyslen.

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Dla mnie bomba :th: :audi:

Opublikowano

Bardzo ładny wozik, kolorek ładny nie rzucający sie w oczy no i pakiet S-line :thumbup: , feli też są ok. Fajna :a4fan:

Opublikowano

No całkiem całkiem podoba mi sie kolorek no i witaj w naszym pakiecie s-line

Opublikowano

No coś pięknego tylko pozazdrościć, jedyne co bym dodał od siebie to to że -30 lub 40mm w dół :th:

Opublikowano

super auto :th: no i silnik też bardzo fajny :)

Opublikowano
  • Autor

No coś pięknego tylko pozazdrościć, jedyne co bym dodał od siebie to to że -30 lub 40mm w dół :th:

Mysle o tym.... Jesli bede cokolwiek robil przy nim, to tak aby wygladal lepiej niz oryginal, a to w mojej opinii troche trudne :)

Moze jeszcze jakies pomysly na udoskonalenie?

Opublikowano

Czy moźna prosić o zdjęcia wnętrza? Tylko to AWD .... ;)

Opublikowano

FWD :thumbdown: ..ale bryczka ladna, brakuje tylko wiekszej felgi i -40mm. Napisz cos o wyposazeniu, rzuc wiecej fot...

Opublikowano

fajna furka... :) 'prawie' taka jak moja, ciekawe jaki środek... ?? :a4fan:

Opublikowano

somochodzik marzenie, brakuje jej tylko jednego..... tylu Avanta :tongue4:

Opublikowano

Bardzo ładne autko :oklaski: fajnie że TDI :oklaski:

Opublikowano

Bardzo fajny kolor i w ogóle :naughty: jedynie fela większa na lato by się przydała :cool:

Opublikowano

Bardzo ładny :) Tak zawias -35 i kox na maxa :)

Malinowy :)

Opublikowano

Coraz wiecej tych B7 na forum.. I bardzo dobrze! Piekna.. :thumbup: tak jak koledzy wspominali fela i gleba.. :chytry:

Opublikowano

swietna furka :thumbup: czy Lipie to nie jest kolo Czestochowy? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

swietna furka :thumbup: czy Lipie to nie jest kolo Czestochowy? :naughty:

Dokladnie tak :)

Opublikowano

no to w takim razie zapraszam na spoty czestochowskie :naughty:

moze teraz w weekend sie zrobi to oblukamy furke na zywo ;) :gwizdanie:

Opublikowano

ładny furak !! :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.