Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] czy mam alarm?


prezes81

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie czy w a4 2,5 tdi 2000r mozliwe jest zeby nie bylo alarmu montowanego fabrycznie nie mam zadnej diody migajacej i czy mozna zalaczyc osobny alarm zeby dalo sie nim sterowac z kluczyka oryginalnego tzw. scyzoryk i gdzie w krakowie polecacie dobre warsztaty gdzie montuja alarmy.

z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja mam diode, ale alarmu niet. Ta dioda to chyba od czegos innego...

To jest alarm, który jest zależny od kluczyka. Działa tylko wtedy, gdy wybiją Ci szybę lub ktoś włączy zapłon kluczykiem, który nie jest autoryzowany przez sterownik od Immobilizera (licznik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem. Mam ów wyłącznik w słupku na dole (obok oparcia fotela kierowcy), mam sterowanie z pilota przy kluczyku oraz naklejki, iż mam alarm. Przy zamykaniu i otwieraniu z pilota, wszystko odbywa się bezdzwięcznie. Gdy zamknę drzwi kluczykiem, przez włożenie go do zamka i przekręcenie - wtedy daje głos (pik pik - charakterystyczne) lecz takich czujników ruchu, które zawsze widziałem w podsufitce (podobne do mikrofonu GSM) brak. No i diody nie mam żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audice z 98r. i tez alarmu nie mam , tylko zamykanie pilotem . Jak zamykam autko to tylko kierunkowskazy sie pala , brak zadnej diody , fura wypasiona a alarmu brak :(( czyzby tez nie montowali fabrycznie???

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 06:21 _________________________________________________jakas cisza nastała nikt nie odpisuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobienie testu empirycznego. Najłatwiej "włamać" się do własnego auta (oczywiście bez wybijania szyby :D).

Pozatym trzeba pamiętać że wszystko jest możliwe. Samochód który wyjechał z fabryki z alarmem nieoznacza że ma go teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić tak ... otworzyć szybkę zamknąć samochód pilotem, poczekać z 10 s bo normalnie alarm potrzebuje chwilę żeby się uzbroić, wsadzić łapkę do środka i wszystko jasne (jak nie buczy to trzeba jeszcze sprawdzić czy czujniki ruchu nie są wyłączone tym kneflem na słupku po stronie kierowcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a probowales zamknac auto z otwarta szyba,albo szyberdachem, a potem otworzyc klamka od srodka?moze po tym tescie zmienisz zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...