Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Podgrzewane fotele- napiecie jest a nie grzeja


maciaas_gda

Rekomendowane odpowiedzi

To moj pierwszy post od przywitania sie :) Kupilem a4 97rok z podgrzewanymi fotelami ale mam problem bo one nie grzeja. Elektryk sprawdzal elektryke i przewody i wszystko jest ok. Czytalem na forum ze chodzi o jakies maty- jestem troche zielony wiec nakierujcie mnie kto i gdzie i za ile moze zrobic zeby fotele zaczely grzac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglobyscie mi powiedziec na jakiej zasadzie dokladnie dziala podgrzewane siedzenia: tzn. mam podgrzewna lewa i prawa strone przednich siedzen. Kiedy jest ciemno wszystkie przyciski (lacznie z przyciskiem podgrzewanycyh) swieca na czerwono. Czy jezeli ustawie grzanie np na "3" to czy powinno cos sie zaswiecic czy cos ? Po jakim czasie powinny sie nagrzac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie z całą pewnością po załączeniu grzania foteli żadna dodatkowa kontrolka się nie

zapala - takowej nie ma . Czas po jakim zaczynają grzać też nie jest jakiś unormowany - u mnie

fotel kierowcy rozgrzewa się zdecydowanie póżniej aniżeli pasażera . Problem z którym się borykałem to to ,że

fotel kierowcy raz się nagrzewał , innym razem pozostawał cały czas zimny ( siedzisko ) . Wymontowałem

fotel , rozebrałem wszystko na i okazało się że przerwany mam kabel zasilający w miejscu połączenia z matą .

Miejsce to znajduje się na siedzisku ( po zdięciu pokrowca ) przy oparciu z obydwu stron w jakiś dziwny sposób

oklejone . Sama mata to nic innego jak naklejone na pianę siedziska płótno przeszyte przewodzącą

elektrycznie nicią ( tzn element oporowy który po podaniu zasilania nagrzewa się ) . Po naprawie tego łącza

cieszę się znowu wygrzanym zadem podczas zimowych dni . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...