Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Woda na progach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po deszczu zbiera sie woda na progach tylnich drzwi. Po otworzeniu wylewa sie wartkim strumieniem. Obawiam sie ze moze sie dostawac do srodka, co spowoduje zamoczenie chodnikow. Mieliscie taki przypadek?

Opublikowano

U mnie po mocnym deszczu woda zbiera się nie tylko na tylnich ale też na przednich progach :( Nieciekawie to wygląda ale w ASO przy okazji przeglądu majster powiedzial, że to norma :)

Opublikowano

mimo ze B5 to rowniez mam ten problem i slyszalem ze te typy tak maja :disgust:

Opublikowano

jak się zbiera, to znaczy że nie wpada do środka... :>

Też tak mam, denerwuje to mnie również...

Opublikowano
  • Autor

Nie no, to jakas poraszka. A ten majster w ASO

w ASO przy okazji przeglądu majster powiedzial, że to norma

powiedzial moze do jakiego poziomu dochodzi? Chyba nie nalewa sie do srodka, co? :mysli:

Opublikowano

powiedzial moze do jakiego poziomu dochodzi? Chyba nie nalewa sie do srodka, co? :mysli:

Powiedział tylko, że tak musi być :mysli::mysli: a do środka się oczywiście nie nalewa :)

Opublikowano

U mnie to samo, tak jest odprowadzony spływ wody ze po progu spływa. Musimy sie z tym pogodzić. Ja jak pierwszy raz widziałem to u siebie to myslałem zę mam coś gdzieś dziurawe :)

Opublikowano

u mnie w mojej b5 tez tak jest widocznie to normalne :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

odgrzewam

jakoś nie chce mi się wierzyć że tak po prostu musi być i już. ta woda jak tak dłużej postoi ma chyba niezbyt dobry wpływ na uszczelki?

Opublikowano

Przesmaruj uszczelki i bedzie git;)

PS. u mnie tak samo stoi woda :thumbdown:

Opublikowano

Norma, najważniejsze, że do środka się nie leje...

Opublikowano

a mi sie czasem leje na tyl na kanape z lewej strony...

ale po deszczu woda stoi na wszystkich progach, czyli norma

Opublikowano

denerwujące to jest ale chyba nic z tym sie nie zrobi.. tak sa drzwi uszczelnione ze tam sie ona zbiera :wallbash:

chyba ze to służy do mycia butów zanim sie wejdzie do środka :polew:

Opublikowano

to no kiepsko. jak na auto tej klasy to spory mankament.

lukasera czym uszczelki smarować?

Opublikowano

Ta guma z której wykonane są uszczelki jest wyjątkowo odporna na działanie wody. Można ją czymś "mazać", ale po co? Chyba,żeby złapać jakąś plamę na spodniach lub sukience :tongue4: Problemem jest sam fakt zbierania się wody w profilach drzwi. Tam jest sporo elektryki no i oczywiście głośniki z papierowymi membranami, właściwie niczym nie osłonięte. W lecie temperatura nagrzanego auta jest dość wysoka - a w drzwiach łaźnia parowa.

Opublikowano

zastanawiam się właśnie czy jesli auto jest przez jakis czas nieuzywane i ta woda tam stoi to czynie zacznie w koncu sie jakis grzyb albo smrodek robic.

Opublikowano

ciekawe jak w zimie będzie jak ta woda zamarznie.

pewnie szyby trzeba bedzie otworzyc z pilota i przez okno do wozu!

Opublikowano

w zimie jakoś tego problemu nie zaobserwowałem. dopiero teraz w czasie dużych opadów

Opublikowano

panowie to norma musi tak byc ponieważ między uszczelkę a szybę wcieka woda do srodka drzwi a z tamtąd wylewa sie na próg przyjrzyjcie się od spodu drzwi są takie 2 lub 3 szparki i tamtędy kapie na próg :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.