Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem wlasnie. Tylke,ze chyba u nas nic nie ma :confused4:

Dawaj do Krakowa :tongue4: Balice czekają
Opublikowano

jakiej średnicy masz końcówki wydechu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jakiej średnicy masz końcówki wydechu :cool1:

Nie wiem nawet...Chyba 100mm

Opublikowano

jakiej średnicy masz końcówki wydechu :cool1:

Nie wiem nawet...Chyba 100mm

90mm

Opublikowano

szkoda że u nas nie ma takiej możliwości, z jakimś lotniskiem, ewentualnie jeziorem.

Ja osobiście czekam na serie mocnych mrozów, wtedy można by się wybrać na zatokę pucką, wiem że niektórzy pomyślą że to głupota, ale spokojnie to całkiem bezpieczne, tylko dla pewności niska temp. jest potrzebna, a nie to co teraz..

A tak w ogóle to świetne auto :cool1:

Mam nadzieję znaleźć po nowym roku trochę czasu i wpaść na spota żeby się poznać z całą ekipą :wink4:

Opublikowano

Żeby można było wjechać na jezioro,to potrzeba kilka nocy z -20 i do tego bez śniegu,a teraz jest dużo śniegu i mimo,że lud gruby to nie odważył bym się :gwizdanie:

Słyszałem,że w Borsku można pośmigać,bo lotniarze odśnieżyli jeden pas :cool1:

Opublikowano
Słyszałem,że w Borsku można pośmigać,bo lotniarze odśnieżyli jeden pas cool1

a to nie ma tam juz szlabanu?

Opublikowano
Słyszałem,że w Borsku można pośmigać,bo lotniarze odśnieżyli jeden pas cool1

a to nie ma tam juz szlabanu?

jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I co jest ciekawego w tym Borsku?Jakas trasa ujezdzona?

Opublikowano

lotnisko :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

mozna sobie fajnie pozapieda....c :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No,ze lotnisko to wiem :naughty: :naughty:

Chodzi mi o to ,czy jest cos takiego jak Fly i Bajk wklejali zdjecia

Opublikowano

podobnie, tylko lotnisko mniejsze

w zasaezie nie jest to lotnisko tylko pas awaryjny

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

yo,

jak fura? sprawdziliscie juz T?

Opublikowano
  • Autor

Rozrzad zalozony.Czekamy dzisiaj,az wtryski i pompa wroca ze sprawadzenia i zakladamy gore.Uszczelnienie walu wymienione. Jutro jeszcze maja przyjsc popychacze i zakladamy walek rozrzadu.Tyle ze jakis nowy walek jest.Niby poprawiony.Rozni sie waga.Niby mozna go zakladac bez przeszkod.

Mam nadzieje,ze wszystko zatrybi.

CO mamy w turbo sprawdzic?Zadnych luzow nie czuc.

Opublikowano

Miales przeladowanie w logach - mowilem zebys zajrzal tez do wirnika wydechowego...

One bardzo czesto sie upalaja/rozpadaja przez wysokie EGT w 2.5TDI. Auto jezdzi normalnie, ale turbo przeladowuje.

Skoro miales przygode z mechanika, to mam wrazenie, ze Trzeniu nie oszczedzal auta... jestem tylko ciekaw co z ta rzekoma naprawa ukladu wtryskowego :gwizdanie:

Opublikowano

Rozrzad zalozony.Czekamy dzisiaj,az wtryski i pompa wroca ze sprawadzenia i zakladamy gore.Uszczelnienie walu wymienione. Jutro jeszcze maja przyjsc popychacze i zakladamy walek rozrzadu.Tyle ze jakis nowy walek jest.Niby poprawiony.Rozni sie waga.Niby mozna go zakladac bez przeszkod.

Mam nadzieje,ze wszystko zatrybi.

CO mamy w turbo sprawdzic?Zadnych luzow nie czuc.

jak sciągałeś wałki to wyciagnij popychacze i wycisnij z nich olej

jeżeli tego nie zrobisz bedzie problem z rozruchem albo narobi sie wiekszego balaganu

tłoki spotkaja sie z zaworami ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

Pompa i wtryski wrocily dzisiaj ze sprawdzenia.Nie ma sie do czego przyczepic.Wtryski nie sa idealne,ale jak to powiedzili "szkoda ruszac".Jutro bedzie reszta czesci od walka i skladamy.

Przejade sie kilka dni na tym programie i wgram serie.

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 00:59_________________________________________________Dzisiaj odpalismy auto.

Wszystko pieknie tylko ja nie czuje zadnej roznicy.Nic,a nic sie nie zmienilo.

Dziewne jak cholera.

Moc nei wrocila.W najblizszym czasie przekladamy przeplywke i zobaczymy co to da.

No jak mnie wkurrwwia to auto.....

Opublikowano

Chopie, wez zloguj to auto... moze bedzie widac co kuleje.

Tak swoja droga - miales ulamany popychacz, znalezliscie go w ogole? Cholera wie gdzie polecial...

Z logow ewidentnie wynikalo, ze jest jakis problem w jednym z tlokow - albo wtrysk, albo cos innego - skoro wtryski masz OK, to... :gwizdanie:

Przeplywke mozesz profilaktycznie przeczyscic jakims kontakt sprayem - nie zaszkodzi.

Caly czas jezdzisz na tym sofcie, ktory byl w momencie kupna?

Opublikowano
  • Autor

Chopie, wez zloguj to auto... moze bedzie widac co kuleje.

Tak swoja droga - miales ulamany popychacz, znalezliscie go w ogole? Cholera wie gdzie polecial...

Z logow ewidentnie wynikalo, ze jest jakis problem w jednym z tlokow - albo wtrysk, albo cos innego - skoro wtryski masz OK, to... :gwizdanie:

Przeplywke mozesz profilaktycznie przeczyscic jakims kontakt sprayem - nie zaszkodzi.

Caly czas jezdzisz na tym sofcie, ktory byl w momencie kupna?

Wszystkie ulamane czesci znalezlismy.

Softu jeszcze nei zmienialismy,aby zobaczyc roznice po naprawie.

Az dziwne,ze nic sie nie zmienilo.

Logi oczywiscie zrobie tylko czasu teraz nie starczylo.

Obawiam sie wlasnie,ze to nie problem wtryskow....

dokladnie nie pamietam na ktorych cylindrach byly najgorsze korekcje.Cos mi swita,ze na tych samych co teraz.Male jest prawdopodobienstwo,ze wlozylismy je tak samo.Jutro zameinimy i porownamy.

Boje sie tylko co dalej.....

Opublikowano

Boje sie tylko co dalej.....

...nie bój się Bieniu tylko zrób to co Trzeniu ... opierdol tego strucla... :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.