Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak mokro to owszem, ale ja bym pakował 330mm na tył.

tak z ciekawosci-jakie masz hamulce u siebie zalozone ?

Opublikowano
  • Autor

Przod 6tlokow porsche.

Tyl 300mm zacisk rs,jarzmo i tarcza s4.

Opublikowano

Pytalem Devastation :hi:

Myslalem ze masz cos kiepskiego skoro kolega zalozylby 330 mm na tyl

A moze by tak zalozyc poprostu hamulce z tira na sprezone powietrze i wtedy nie bedzie malo tylko ciezko ,skutecznie i drogo :decayed:

Opublikowano

ja ??? 288/245 mm :wink:

Opublikowano

Bieniek dziś poleciała dokładka poczta priorytetem :-) lapaj nr przesyłki utenu7eg.jpg

:hi:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem głośnik w polce na bose i daje rade :)))). Jeszcze wzmaka w tyg i powinno byc elegancko :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Zmieniłem głośnik w polce na bose i daje rade :)))). Jeszcze wzmaka w tyg i powinno byc elegancko :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ted duży sub co wisi od spodu??:whistling: Skolko taka modyfikacji:naughty: Masz możę nr głośnika?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie ten. Nr sa w wątku o bose.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

I przy seryjnej instalacji jest spora poprawa?

Opublikowano
  • Autor

Jest. Przy wzmaku na moje mało audiofilskie ucho powinno byc pieknie. Zaczęła tylko polka pierdziec przy basie. Co z tym musze zrobic.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

POasuje p&p? Rozpoczynam poszukiwania:kox: Seryjne audio mi starczało tylko własnie ten sub nie dawał rady:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pasuje. Sam daje rade,ale lepiej podłączyć go ze wzmakiem bose. Słyszałem u Wladiego i Domina sam wzmak z subem bose i jest malina.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Dzięki za wszystkie info:good:

Opublikowano
  • Autor

Nocny szocik:wink:

IMG1267jp_ewqsnse.jpeg

Opublikowano

wow :slina:

Opublikowano

Jaki niski przebieg... :grin:

Opublikowano
  • Autor

ori:kox::kox::kox:

taki sie licznik trafił to nie przestawiałem:grin:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

Poganialem sie z s4. Jednak 2.7 jest szybsze :)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Ale dziwiek v8 to jest:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2014 at 16:17 ----------

Podłączyłem dzisiaj wzmaka bose.

Ale to pieknie gra teraz:banan:

Opublikowano

Moje 2,7 w B6 jest ciut szybsze niz kumpla S3 8P seria 3 drzwi... a ma 50k km przelotu + duuuużo mniej wagi :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna sztuka ;-). Wczoraj miałem okazję widzieć i jechać jako pasażer. Heble i kierownica miażdżą cyce.

Odpycha się pięknie, równiutko w całym zakresie rpm i przy tym ta niepokojąca cisza (jak dla mnie) podczas butowania :P hehe. Myślę, że osiągami będzie bardzo podobnie do mojego, chociaż po dzisiejszej przejazdzce swoim autem, mam wrażenie, że esa jest nieco silniejsza w górnym paśmie obrotów - jak ogarnę temat cewki, to koniecznie trzeba się poganiać w jakiś chłodniejszy wieczór ;-).

Jeszcze raz DZIĘKI!

Opublikowano

chociaż po dzisiejszej przejazdzce swoim autem, mam wrażenie, że esa jest nieco silniejsza w górnym paśmie obrotów

Może być. k03 to małe turbawki, a wolnossak V8 jednak nadrabia pojemnością i 2 cylindrami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.