Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i mam dylemat.

Zostać przy starych, czy zakładać ori?

image2-5J_waqaxhe.jpgimage1-15_waqaxrp.jpg

Ledy gangsterskie a ori musiałbyś też przyciemnić żeby robiły robotę :kox: jaki kolor masz felg dokładnie?

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

kolego to audi a nie bmw że kolega ma gangsterkę pękać

Opublikowano

kolego to audi a nie bmw że kolega ma gangsterkę pękać

A czy kolega czytać potrafi? Nie napisałem, że ma robić gangsterkę tylko wyraziłem zdanie na temat jak to wygląda i tyle
Opublikowano

a mi się akurat te ledy podobają..

Opublikowano

Ja daję głos na ori :wink:

Opublikowano

Mi tam się widzą te LED-y

Opublikowano

Ja też ori ale lekko ściemnione folią ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyciemnie kierunek i zobaczymy.

W przyszłym tyg wyrzucę zegary z dechy i będę testował Vfiz. Zobaczymy co to warte. Wersja rozszerzona z Gps.

A tak to w poniedziałek serwis olejowy, świece i coś mi brzdęka pod maską.


Ciemne czy jasne?

lampyjpg_wqxpswq.jpg

Opublikowano

ciemne

Opublikowano

Jasne że ciemne :decayed:

Opublikowano

Przyciemnie kierunek i zobaczymy.

W przyszłym tyg wyrzucę zegary z dechy i będę testował Vfiz. Zobaczymy co to warte. Wersja rozszerzona z Gps.

A tak to w poniedziałek serwis olejowy, świece i coś mi brzdęka pod maską.

Ciemne czy jasne?

lampyjpg_wqxpswq.jpg

Ciemne!!!

Opublikowano
  • Autor

Tylko jak to zrobić, aby było idealnie.

3 razy robiłem i dalej mam małe pęchęrzyki powietrza.

Opublikowano

Tylko jak to zrobić, aby było idealnie.

3 razy robiłem i dalej mam małe pęchęrzyki powietrza.

Kup lepszą folię, to może być problem. Jest gruba czy nie, rwie się? Podgrzewasz ją czymś?

Albo podleć do zakładu gdzie robią folią coś dasz 20-30 dyszki i będziesz miał idealnie...

Edytowane przez kelnozz

Opublikowano
  • Autor

Jedyny problem to małe pęcherzyki powietrza. Reszta jest ok.

Opublikowano

Ciężko powiedzieć, nie wiem jak to robisz. Jeśli wszystko dobrze odtłuściłeś, w lampie nie ma wżerów i używasz rakli do ściągania to powinno być ok. A na mokro czy na sucho naklejasz?

Opublikowano
  • Autor

Na sucho.

Nie mam żadnej rolki. Jak to wyglada i gdzie mozna kupic?

Opublikowano

Na sucho.

Nie mam żadnej rolki. Jak to wyglada i gdzie mozna kupic?

Weź pusty pojemnik po płynie do szyb, wlej troszkę ludwika lub innego płynu i wymieszaj z wodą tak żeby lekko się pieniło.

Jak odtłuścisz dobrze lampę, spryskaj lampę i folię wodą z płynem. Nakładaj folię, masz teraz możliwość dopasowania bo folia będzie się ślizgać po lampie więc spokojnie dopasuj a potem wypchnij wodę z pod folii za pomocą rakli z filcem. Wysusz dobrze na słońcu lub suszarką.

Kup (obi, castorama) albo zrób sam nie jest to skomplikowany przyrząd ;)

Rakla z filcem -> google

Jak coś nie jasne, pytaj. W ten sposób nie ma możliwości żeby Ci zostały pęcherze.

Edytowane przez kelnozz

Opublikowano
  • Autor

Na sucho.

Nie mam żadnej rolki. Jak to wyglada i gdzie mozna kupic?

Weź pusty pojemnik po płynie do szyb, wlej troszkę ludwika lub innego płynu i wymieszaj z wodą tak żeby lekko się pieniło.

Jak odtłuścisz dobrze lampę, spryskaj lampę i folię wodą z płynem. Nakładaj folię, masz teraz możliwość dopasowania bo folia będzie się ślizgać po lampie więc spokojnie dopasuj a potem wypchnij wodę z pod folii za pomocą rakli z filcem. Wysusz dobrze na słońcu lub suszarką.

Kup (obi, castorama) albo zrób sam nie jest to skomplikowany przyrząd ;)

Rakla z filcem -> google

Jak coś nie jasne, pytaj. W ten sposób nie ma możliwości żeby Ci zostały pęcherze.

Dzięki!

Teraz jest elegancko. :kox:

Opublikowano

Dzięki!

Teraz jest elegancko. :kox:

Super ciesze się że mogłem pomóc :thumbup1: daj fotki jak wyszło ;)

Opublikowano

I co założyłeś Vfiz ??? Zawsze zastanawiałem się po co tam jest GPS.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.