Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobre texty ze zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaczne juz dzis - rozmowa z oniakiem 5 min temu

M: Heja

O: Gdzie heja jaka kurna heya?? a dzie ty kur.a wogole jestes :polew:

Opublikowano

nie pamiętam dokładnie rozmowa na Cb, (chyba Norbi)

Mi navi pokazuje w lewo...

-a mi w prawo...

to ku....a przekręć monitor i będzie w tą samą stronę...

- a faktycznie literki mam do góry nogami...

Opublikowano

A ja przestałem liczyć po pewnym czasie ile razy padł tekst Bryni do Dzo-Dzo:

"...wymienię Ci cewki i będzie zap****alać jak moje..." :polew:

Opublikowano

Szyszki w d*pie i nie ma mocnych

Opublikowano

Szyszki w d*pie i nie ma mocnych

a jak fioletowy jeż mu wypadł, byłeś jeszcze przy tym ? :decayed:

aaa. jeż piszczący był :polew:

Opublikowano

co do szyszek to bylo tak :

" budze sie rano w lesie z szyszka w d*p** obok banka z Motulem 5W50 kurvva ktory to jezdzi na takim oleju ?" :polew:

Opublikowano

No przeciez jeża to ja namierzylem :P

Opublikowano

powiem tylko tyle "BEZDYMNE PROGRAMY"... :polew: :polew: (jak ktoś nie wie o co HALO to jest fotka KAJa w poście o wrażeniach ze zlotu...)

Opublikowano

"Zabiłbym gówno, a poszedł siedzieć za człowieka" Ono w opowieści o tym jak chciał szpadlem zabić CTV-ła :polew:

Opublikowano

"Zabiłbym gówno, a poszedł siedzieć za człowieka" Ono w opowieści o tym jak chciał szpadlem zabić CTV-ła :polew:

taa to było dobre...

dla wtajemniczonych (sobotnie ognisko) przekład rozmowy Oniaka z Flyerem przez Horneta (z węgierskiego na PL) :polew: :polew:

Opublikowano

"Co ty dzisiaj jadles ? jak kaszanke to nie spisz dzisiaj z nami w domku "

"przepraszam a kto to sobie odłozył bigosik na rano na werandzie ? bo zostala sie sama kapucha kiełbe ktos wyjadl" :D

Opublikowano

"Zabiłbym gówno, a poszedł siedzieć za człowieka" Ono w opowieści o tym jak chciał szpadlem zabić CTV-ła :polew:

taa to było dobre...

dla wtajemniczonych (sobotnie ognisko) przekład rozmowy Oniaka z Flyerem przez Horneta (z węgierskiego na PL) :polew: :polew:

To był profesjonalny dabing :polew: :polew: "powącham trochę " :polew: :polew: :polew:

Ale i tak najlepsza była gra w cymbergaja na małe bramki z CTV ......powiedz liczbę....

- CTV: 24

- Hornet: 25 wygrałem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hornet :polew: i nawet późniejsze GOOGLOWANIE mu nie pomogło... :polew:

Opublikowano

hornet :polew: i nawet późniejsze GOOGLOWANIE mu nie pomogło... :polew:

Musi się jeszcze dużo nauczyć ;)

Opublikowano

Dzo-Dzo a znalazłeś "to czarne takie małe" o którym Ci mówił ctv ??? :polew:

Opublikowano

Dzo-Dzo a znalazłeś "to czarne takie małe" o którym Ci mówił ctv ??? :polew:

"co dmuchać trzeba"

:decayed:

Opublikowano

Dzo-Dzo a znalazłeś "to czarne takie małe" o którym Ci mówił ctv ??? :polew:

Takie małe czarne a jak znajdziesz to pociągnij haha i zobacz czy dziala

nie wiem czy to bylo pociągnij czy sij :polew:

Opublikowano

text Murzyna - a Alvaro znowu z siostrą czy kuzynką ... :polew:

ctv - 1999 NETTO !!! :polew: i wogóle Alan to szatan nie człowiek co się odezwał to zaraz beka ! :th: :D

Opublikowano

Pytam Lipiego przez CB w drodze na zlot "jak tam z przodu, wolne"

Lipi -"dawaj wolne masz------chwila przerwy ja na lewym ------nie kurna wracaj nie widziałem " no i ja na trzeciego :wallbash:

Opublikowano

Pytam Lipiego przez CB w drodze na zlot "jak tam z przodu, wolne"

Lipi -"dawaj wolne masz------chwila przerwy ja na lewym ------nie kurna wracaj nie widziałem " no i ja na trzeciego :wallbash:

Brynia miała podobnie, tylko nie szła na trzeciego a chowała sie za tira

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.