Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobre texty ze zlotu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Murzyn jak jeszcze raz dotkniesz nasze kobiety będziesz 9 ofiarą szkwału na mazurach ....... hyhyhy - podobno by ono :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

text na CB uważajcie na srebrną skodę oktawię.... by kierowca tira.

(czyżby czytał nasze forum wcześniej i znał zdanie klubowiczów/forumowiczów na temat skody???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier, czytam te Wasze,nasze teksty i sie z taboretu spier... kupuje fotel bujany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Norbiego bo na tym obrotowym krzesle juz mi sie w glowie kreci :polew: :polew: niemoge z was czytajac te teksty :polew::D zaraz sie spier***e z krzesla!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia

,, Przejazd przez Olsztyn, żona Przemasa za kierownicą, a ,, zwłoki Pre pl" na siedzeniu obok- wtedy padłam

a "zwłoki" adadura za "zwłokami" pre_pl ( w tym samym aucie) żonę i dziecko Adama wiozłem ja ! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia

,, Przejazd przez Olsztyn, żona Przemasa za kierownicą, a ,, zwłoki Pre pl" na siedzeniu obok- wtedy padłam

a "zwłoki" adadura za "zwłokami" pre_pl ( w tym samym aucie) żonę i dziecko Adama wiozłem ja ! :polew:

"Wesoły Autobus" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob inaczej być nie mogło, tak jak mówiłem już gdzieś o fotkach Malika to jużnie KOX to KOKOS !! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani A. zajmuje sie lizakiem a Klaudia :

" ty to jeszcze lizesz ja juz dawno bym pogryzła" (biedny Adaś :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa o wózkach dziecięcych

- A Ty jesteś już zaszczepiona - by Dzo-Dzo do mojej żony

W drodze powrotnej na CB

- Co zrobiliście ze smyczą klubową bo mi tak dynda koło pedałów, aaa poczekajcie zaczepiłem o tą wajchę koło kierownicy, sami wiecie jaką wajchę - by Dzo-Dzo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie da sę opisac, ani streścić w kilku zdaniach ale dyskusja o ( sorry za słowo ) ,,ruchaniu" pomiędzy Motorem a Cuberową - przejdzie do historii

A miałem nadzieje ,że nikt tego nie słyszał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie da sę opisac, ani streścić w kilku zdaniach ale dyskusja o ( sorry za słowo ) ,,ruchaniu" pomiędzy Motorem a Cuberową - przejdzie do historii

A miałem nadzieje ,że nikt tego nie słyszał :wallbash:

No chyba cała Nowa Kaletka słyszała , bo Cuberowie tak się wydzierali jak dawali wykład o "ruchaniu" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie da sę opisac, ani streścić w kilku zdaniach ale dyskusja o ( sorry za słowo ) ,,ruchaniu" pomiędzy Motorem a Cuberową - przejdzie do historii

A miałem nadzieje ,że nikt tego nie słyszał :wallbash:

No chyba cała Nowa Kaletka słyszała , bo Cuberowie tak się wydzierali jak dawali wykład o "ruchaniu" :polew:

To Zboczuchy z Grodu Kraka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...