Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wrazenia na i po zlocie - hot line


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ludzie z klubu :audi: wiedzą co dobre :a4fan::) i FINKA

nigdy w odwrotnej kolejnosci... :)

nie moge czytac tematu tego i o tekstach ze zlotu - bo mi zal dupe sciska, ze mnie tam nie bylo! ehh szkoda wielka, moze uda sie cos wykombinowac na kolejny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wstałem to potykałem się o puste butle po Fince :D i około 3:00 patrzyłem na ostani kieliszek tego trunku by pójść wytrzeźwieć i następnego dnia pojechać w kolumnie do Olsztyna :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ludzie z klubu :audi: wiedzą co dobre :a4fan::) i FINKA

My w skandynawii lubimy proste rozwiazania.... jak pijemy to fiii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUGA foty super i to że nasze dwie czerwone niunie się pięknie razem prezentowały :cool: pozdrowienia dla ciebie i twojej żonki [br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 01:25 _________________________________________________podkreślam że twoja ze zderzakiem Ski wygląda Super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No foty sa ok jeszcze cos ich malo :wink4: zastanawia mnie kiedy bedzie film czy tak jak ostatnio bede musial czekac do nastepnego zlotu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur tylko rok nie ten, ale poza tym foteczki o.k. :>

Anetka rządzi :decayed:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 10:57 _________________________________________________

pozory myla :polew: wcale nie przegladalismy forum :gwizdanie: tylko ogladalismy filmik spod Jasnej Gory :th:

Uczyliśmy się jak nakręcić na rondzie pięć A4 tak , żeby wyglądało na przejazd 50-ciu :polew:

A co do samego filmiku z Czewy , RESPECT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyliśmy się jak nakręcić na rondzie pięć A4 tak , żeby wyglądało na przejazd 50-ciu :polew:

A co do samego filmiku z Czewy , RESPECT

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyliśmy się jak nakręcić na rondzie pięć A4 tak , żeby wyglądało na przejazd 50-ciu :polew:

A co do samego filmiku z Czewy , RESPECT

:polew:

Trzeba sobie jakoś radzić... :D

A co do filmu z Letniego Zlotu, to nie mówię na 100%, że się podejmę, ale jak znajdę czas pod koniec września-początek października to może coś z tego wyjdzie! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur tylko rok nie ten, ale poza tym foteczki o.k. :>

No lipa z tym datownikiem zasra...

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 11:25 _________________________________________________

Uczyliśmy się jak nakręcić na rondzie pięć A4 tak , żeby wyglądało na przejazd 50-ciu

A co do samego filmiku z Czewy , RESPECT

Trzeba sobie jakoś radzić... :D

A co do filmu z Letniego Zlotu, to nie mówię na 100%, że się podejmę, ale jak znajdę czas pod koniec września-początek października to może coś z tego wyjdzie! :th:

Generalnie przydał by sie ktoś kto by zebrał oryginalne fotki i owy filmik by powrastała jakaś sensowna pamiątkowa płytka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur tylko rok nie ten, ale poza tym foteczki o.k. :>

No lipa z tym datownikiem zasra...

Proponuje wogóle wylaczyc i nie uzywac opcji datownika. Nie dosc ze data szpeci fotki to jeszcze mozna sie walnac w ustawieniach i cala przydatnosc tej opcji bierze w leb.

Poza tym kazda fotka jako plik cyfrowy i tak przechowuje informacje nie tylko o dacie, ale rowniez o modelu aparatu, ISO, ekspozycji, ogniskowej, przeslonie, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...