Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia na i po zlocie - hot line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

halo witojcie chlopcy i dziewczynki...doszly mnie sluchy ze byl jaki goracy zlocik i ktos tu chyba o mie zapomiol a jo sie tak fajnie podmylach....buziaki dla wszystkich /szczegolnie dla jurnych chlopcow ze warszawki :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano
ktos tu chyba o mie zapomiol

i jak zawsze wszystko na murzyna :tongue4: To byla kara, ze nie chcialas jechac na snowboard do wisly :decayed:

buziaki dla wszystkich /szczegolnie dla jurnych chlopcow ze warszawki

i wpadnal w "szau"jak sie znowu przypomnialas :polew:

Opublikowano

a jo sie tak fajnie podmylach

fajne przedstawienie.....
Opublikowano

ktos tu chyba o mie zapomiol a jo sie tak fajnie podmylach

jakie romantyczne wejscie po tak dlugiej nieobecnosci :polew:

chlopaki z Wawy pamitaja i tez pozdrawiaja :hi:

Opublikowano

halo witojcie chlopcy i dziewczynki...doszly mnie sluchy ze byl jaki goracy zlocik i ktos tu chyba o mie zapomiol a jo sie tak fajnie podmylach....buziaki dla wszystkich /szczegolnie dla jurnych chlopcow ze warszawki :naughty: :naughty: :decayed:

Zlot opusczony, na spocikach Cię nie ma :mysli: jednym słowem zaniedbujesz klub :audi: Nie ładnie :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Dodałem 3 cz. fotek z 2 i 3 dnia - link w galerii

Opublikowano

heheh wszyscy tak jechali ;) a pozatym trzymałem papierosa by nie zasmrodzić audika..... ale sie tłumacze.....

Opublikowano

No jesli papierosa trzymales to by tłumaczyło wszystko, bo pozycja conajmniej nienaturalna i niewygodna w A4kach. :decayed:

Opublikowano

wreszcie i ja dotarlem do domu (4000km w dwie strony) :), jak sie wyspie to poczytam , zobacze fotki i cos napisze , pozdro

Opublikowano

hhacek :notworthy:

nic dziwnego ze o tobie w gazetach pisza 4tys na Zlot jechac :notworthy:

Opublikowano

Respect :notworthy: :oklaski: :th:

Opublikowano

hhacek a ile ty wogóle rocznie kilemetrów nastukasz?

Opublikowano

A właśnie wczoraj na spocie znalazłem tą lede z imprezy i jeszcze sie paliła hyhyhy

Opublikowano

A czy ktos moglby w skrocie opisac o co chodzi z tymi LEDami, bo moj angielski niestety nie jest zbyt dobry. :kwasny:

Opublikowano

A czy ktos moglby w skrocie opisac o co chodzi z tymi LEDami, bo moj angielski niestety nie jest zbyt dobry. :kwasny:

No podswietlają wódkę i fajnie to wygląda. Tyle :)

Opublikowano

No podswietlają wódkę i fajnie to wygląda. Tyle :)

Na zlocie ja podświetliłem kubki :decayed:

Opublikowano

http://picasaweb.google.pl/adadur/ZlotAudiA4Dzie23/photo#5103706192957089458

alvaro, namawiałes prezesa na zmianę nicka ? hyhyhy

:D[br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 08:25 _________________________________________________

a nie... już usłyszałem z góry, że w grę wchodziło "co innego" za zmianę nicka :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.