Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wrazenia na i po zlocie - hot line


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że wszyscy jeszcze grzeczni
Bo Malik zdjęcia trochę poprzerabiał hyhyhy. Nie chce mi się wierzyć że taki spokój i harmonia tam panuje. Malik dawaj foty z klubem A4 a nie klubem emerytów i rencistów. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gorąco - wpadliśmy z Żonką na zlocik i przejazd po Olsztynie, było fantakurdestycznie :thumbup: przejazd Kolumny :a4fan:-ek po Olsztynie zrobił wrażenie myslę że nie tylko na Nas ale również na mieszkańcach. Przepraszamy wszystkich, zwłaszcza Icemana który wreszcie ruszył swoje cztery.. kólka :rolleyes: na naszą Warmińsko-Mazurską ziemię (a ja nawet nie wypiłem z nim coca-coli :drunk:), za to że tak krótko bylismy ale mamy wesele w rodzinie i wypada się pokazać. Miło było Was spotkać i poznać. Wielkie dzięki dla Taktusia za organizację. pozdrawiam Robson z Rodzinką :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, o nawet Murzyn dojechał. ale jest ekipa,tylko pozazdrośćić, dawajcie jakieś foto jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dotarłem , bo dostałem rano telefon i musiałem wcześniej wyjechać.Sorry , że bez pożegnania , ale o 6.00 jeszcze wszyscy spali :tongue4: Zlocik rewelacja.Serdeczne podziękowania dla Taktusia za organizacje i dla wszystkich , którzy przyjechali.Dzięki wielki.Było rewelacyjnie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot pierwsza klasa, super ludzie, super atmosfera, ubaw na całego.

Poniżej fota gwiazdy zlotu :polew:

3ef56bc138fe335d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarem do domu resztką sił :polew: :polew: Impra kox na maxa !!!! limit :drunk: wyczerpany chyba 2050 :polew: :polew: Jeżeli siedzieli byśmy kilka dni to myślę że to jezioro zostałoby wypite przez nas jako zapojka :polew: :polew: :polew:

Taktuś - SZACUN za organizację :a4fan::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bylo ok furki zajeb... tylko jakos gorzej z atmosfera dla tych ktorzy byli tam pierwszy raz...Praktycznie jedyna osoba ktora zagadala byla Brynia wiec szacuneczek dla Niej :notworthy: niektorzy stwarzali atmosfere w stylu: sami swoi nowych nie lubimy...no ale...zycie...Najwiekszy respect dla Taktusia bo odwalil kawal dobrej roboty :thumbup::notworthy: :th: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...