Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tak sie zbieram że jeszcze ani razu nie byłem. Kurcze pióro. Nie dość Mam blisko to czwartki wszystkie muszę pracować

Opublikowano
  • Autor

no był pomysł co by na weekend przenieść i kierowców niepijących dla reszty zwerbować :polew: :polew:

Opublikowano

U mnie to nie problem weekendów tylko pracy. Coś trochę trzeba zwolnić

Opublikowano

kruwa! zapomnialem!!!!!!! :evil:

:bicz:

Dominik ruszyliśmy u mnie te światła i chyba za moco... muszę wrócić bo mam wrażenie że świece w powietrze [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________Z weekendem ok! ja mogę nawet czasami w tygodniu :drunk: bo mam tak grafik...

Opublikowano

masz fona do tego Raszyna 228466273

światełka pokręć teraz śrubą w prawo i opadną :cool1:

Opublikowano

Nie w każdy weekend jestem ale coś tam da się ustalić. Czwartki mi pasują. Juropek nie masz chyba lewego stopu.

A może zostaniemy na stałe przy spotach czwartkowych? Przecież spotkania czwartkowe mają w bardzo długą tradycję http://pl.wikipedia.org/wiki/Obiady_czwartkowe

Opublikowano
  • Autor

o widzisz nie zauważyłem :polew:

Opublikowano
  • Autor

hm...czyli zaczynamy czytać?? mam trochę rękopisów kuliega się chwalił że, też ma więc robimy wieczorek poetycki :polew: :polew:

Opublikowano

Możemy spróbować zawsze to jakieś urozmaicenie :>

Opublikowano

hm...czyli zaczynamy czytać?? mam trochę rękopisów kuliega się chwalił że, też ma więc robimy wieczorek poetycki :polew: :polew:

Sam chwaliłeś się wczoraj że masz sporo własnych rękopisów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i o tym piszę , w grupie fajniej się czyta :polew: :polew:

Opublikowano

Dokładnie przy takich rękopisach to można i nawet dzban miodu pitnego wypić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

eee nie po co smak rękopisów psuć :polew: :polew:

Opublikowano

Dominik przypadkiem nie byłeś wczoraj w godzinach około 21.30 na Shellu między Piasecznem a Magdalenką :cool1: . Dzieki za nr telefonu, muszę podjechać w przyszłym tygodniu i wymienić tą szybe...

Opublikowano

Dominik przypadkiem nie byłeś wczoraj w godzinach około 21.30 na Shellu między Piasecznem a Magdalenką :cool1: . Dzieki za nr telefonu, muszę podjechać w przyszłym tygodniu i wymienić tą szybe...

..nie jeżdze w tamte rejony to napewno nie ja :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Pany znacie jakiegoś szpeca od turbin godnego polecenia w okolicy??

Opublikowano

Co taka cisza?? Jeszcze nie doszliście do siebie po weekendzie???? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja turbinoznawcy szukam kur...a boję się dać do zakładu pierwszego lepszego a, ten któremu miałem dac nie wypalia opcja dostarczenia turbiny ,kumpel zaniemógł a, kurierem to trochę drogo i z czasem lipa.

Opublikowano

Spróbuj zadzwonić do tego warsztatu http://www.dakarserwis.com/2078.html kiedyś u nich naprawiałem niuńkę i powiem że mają dość przystępne ceny i są w miare uczciwi. Jakby co to powiedz że namiar masz od ich dawnego sąsiada co ma też A4 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.