Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z FIS


Damian01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z komputerem w audi a4 2000r natomiast po zakupie samochodu komputer był idealny wszystko chodziło tak jak trzeba zacząłem coś tam przyciskać tymi guzikami bo chciałem skasować licznik.... Na drugi dzien odpalam samochód i tu pojawił sie problem komputer nie wyświetla tak jak wyświetlał jak uruchomiłem silnik komputer tak jak by był przesunięty troszkę do gór nie widać tylko polowe wyrazu stacji od radia w ogóle liczby nie wyświetlają sie pełne tylko jakieś takie poucinane i ciężko jest cokolwiek odczytać co może być przyczyną tego?

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Kolego temat wielokrotnie poruszany.Wpisz w :szukaj: naprawa fisa lub coś podobnego.Podam Ci jeden z linków do tego tematu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28530.0;highlight=naprawa+fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowcy za naprawe "regeneracje"czegos takiego biora 100zl zobacz na allegro nawet sie oglaszaja. Kupno nowego wyswietlacza 300zl plus wymiana. Wymiana na nowy licznik w zaleznosci za ile dostaniesz plus robocizna za zgranie wszystkiego by wszystko chodzilo. Sam oblicz co ci sie bardziej oplaca. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zna lub moze polecic jakiegos fachowca od fisa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce naprawic wyswietlacz, jak byla by mozliwosc skorygowac odczytu predkosciomerza bo mi zawyza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki oto problem czy można to jakoś samemu naprawić?

90d2f6b92ab1d497m.jpg


ktoś odpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


można to jakoś samemu naprawić?

Samemu tego nie naprawisz. Lepiej poszukaj jakiejś używki z dobrym FISem i po prostu przełóż. Ewentualnie wyślij do jakiejś firmy, która to naprawia. Koszt ok 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...