Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli chodzi o to kodowanie czy adaptacje??? Nie mam w tej chwili dostępu do vaga i nie mogę tego sprawdzić, a jak już go będę miał to tylko na chwile i chciał bym to zrobić bez komplikacji. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, obecnie mam dwie pamięci licznika 1 i 2, aby to pozostało musze ustawić

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

na 2

1:wink:

No ja by ustawił raczej na 2 :wink:

Adaption -> channel 19:

I Radio clock

XXXX0: Radio clock inactive

XXXX1: Radio clock active

I Driver information system

XX0XX : DIS 1

XX1XX : Highline without DIS, i.e. no drive time alarm, no washer fluid, brake light or bulb warning (even in check sequence) and "Computer" menu option not selectable; trip computer displays range only (no switch function)

XX2XX : DIS 2

I Trip computer

X0XXX: Only level 2 (long-time memory)

X1XXX: Levels 1 and 2

I Illumination options

0XXXX: Pointer and scale only active with "lights on"

1XXXX: Pointer active as soon as "ignition on"

2XXXX: Scale active as soon as "ignition on"

3XXXX: Scale (2. characteristic) and pointer active on "ignition on"

4XXXX: Not used

5XXXX: Not used

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po której stronie zderzaka jest zamontowany ten odbiornik i czy trzeba zdjąć zderzak żeby się do niego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej. Teoretycznie trzeba sciagnac zderzak , ale ja odkrecilem tylko prawa strone i odgialem go tak aby reka sie zmiescila.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej. Teoretycznie trzeba sciagnac zderzak , ale ja odkrecilem tylko prawa strone i odgialem go tak aby reka sie zmiescila.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie antenka zniknela przedwczoraj. Wydaje mi sie ze sam cos wylaczylem kasujac inspekcje olejowa (nacisnac przycisk A, wlaczyc zaplon, puscic przycisk A nacisnac B itd.) Jak wlaczyc synchronizacje z powrotem? Czy moze sama powinna sie wlaczyc? "Zwiedzalem" tez menu w RNS-e ale tam raczej nic nieprzestawilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jakim czasie? Tak mniej wiecej bo nienawidze jak cos nie dziala a powinno. ;)

24h jest podane w tym temacie o której sprawdza czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróci, wszystko zależy gdzie parkujesz...

już pisałem, że dużo zależy od miejsca postoju. są miejsca gdzie łapie od razu a są takie gdzie możesz stawiać na cały dzień i nic z tego.

warto sobie zwrócić uwagę kiedy szybko złapie, by później to wykorzystać ponownie. proponuję... moje poprzednie posty

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

Czas sprawdzania nie ma tu nic do tego, bo sygnał łapie o każdej porze, nie ma znaczenia czy jest pełna godzina, czy ileś tam minut przed/po, północ czy jeszcze inna...

Mnie łapie za każdym razem. Warunek jeden... to musi być stacyjka wyłączona. Na włączonej stacyjce jeszcze nigdy mi nie znalazł.

Na moje, czas sprawdzania odnosi się do synchronizacji zegarka z nadajnikiem. A nie do łapania FIXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do restartu zegarow zeby odzyskac palemke. Piszecie o bezpieczniku nr 15. Czy w B7 to jest ten sam bezpiecznik? U mnie opisany jako "kombigerat, Navigation".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlacz akumulator i po sprawie. U mnie jak nie bylo palemki to wymienilem antene i nawet nie resetowalem zegarow. Wystarczylo zamknac auto zeby cany pogasly i za 10 min palemka sie pojawila. Cena nowej anteny w aso ok 170zl

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład z dnia dzisiejszego...

Auto stało 4 dni w garażu, oczywiście ikony brak.

Wróciłem ze sklepu po 5 minutach i już miałem ponownie sygnał, godz 13.38 na zegarach...

Więc próbujcie panowie w różnych miejscach, i te miejsca zapamiętujcie na przyszłe odnowienie syganału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlacz akumulator i po sprawie. U mnie jak nie bylo palemki to wymienilem antene i nawet nie resetowalem zegarow. Wystarczylo zamknac auto zeby cany pogasly i za 10 min palemka sie pojawila. Cena nowej anteny w aso ok 170zl

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

U mnie palemka byla zawsze, bez wzgledu na miejsce parkowania. A trzymam samochod w garazu podziemnym. Zniknela po tym jak skasowalem inspekcje olejowa...

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

A gdybym jednak nie chcial odlaczac akumulatora? Czy ten bezpiecznik 15 (kombigerat, navigation) to jest ten, ktory trzeba wyciagnac?

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 18:56 ----------

Problem rozwiazany. Troche pustej przestrzeni i palma wrocila. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie... linka do tego tematu podesłał mi kolega wrclaguna

Mianowicie...

Jakiś 4 tygodnie temu sprawdzałem bezpieczniki bo odjęło mi światła biegu wstecznego

Biorę pod uwagę możliwość że mogłem wyjąć bezpiecznik i wsadzić go omyłkowo po sąsiedzku nie w to gniazdo (leciałem prawie wszystkie bezpieczniki)

Wszystko ładnie poskładałem przekręcam stacyjkę wszystko miodzio tylko ... widnieje mi data 01.05.2001r. o godzina 00:00 :facepalm:

Jeździłem tak z tym ze 3 tygodnie ale auto nie wykazało chęci na samodzielną synchronizację czasu (nie pokazywała się palemka)

W końcu datę i czas ustawiłem ręcznie...

Boję się, że coś niechcący mogłem spalić... bezpieczniki sprawdzałem na wyłączonej stacyjce ale aku było podłączone.

Dodaję moją rozpiskę :

8933386000_1373192874.jpg

Który bezpiecznik musiałem wyjąć żeby zresetować czas i datę ?

1342556900_1373878974.jpg

4556741800_1373878976.jpg

Moje zegary (teraz już mają poprawną datę i godzinę bo ustawiłem ręcznie...)

1767882800_1373882353.jpg

1468179100_1373882355.jpg

Przed moim sprawdzaniem bezpieczników wszystko chodziło... co prawda na synchronizację trzeba było długo czekać, wiem z własnego doświadczenia jak zmieniał się czas z zimowego na letni lub odwrotnie ;)

Ale kurde... autem zrobiłem z tysiąc km a palemki ni widu ni słychu

Link do mojego tematu :

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/nieaktualny-data-czas-synchronizowac-279513/#post3684231

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

:co::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po założeniu najnowszego modułu 8K0 sygnał złapało momentalnie, w zabudowanym terenie. Wcześniejszy moduł z literką B nie działał, chociaż z zewnątrz, oraz styki wyglądały ok, na mierniku stałe napięcie 5,09V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...