Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaki numer bezpiecznika wyciagnac by odlaczyc licznik? K8edys mialem palemke ale ... uschla :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki numer bezpiecznika wyciagnac by odlaczyc licznik? K8edys mialem palemke ale ... uschla :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Kolego wójek Google i masz wszystko... 30sek roboty ;)

bezpieczniki_A4_B6.jpg

Nr 15, ale to nic ci nie da najprawdopodobniej coś nie łączy albo padł moduł odbiorczy. Trzeba rozebrać sprawadzić napięcie itp.

Wszystko opisane idealnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ni stąd ni zowąd zegar się naprawił, a już planowałem wymianę wspomnianej anteny jak się ociepli :) , miła niespodzianka (oooo)

Prawdopodobnie coś nie łączyło i może się to powtórzyć. Niestety moduł jest w takim miejscu ze tam cały czas jest wilgoć. Oby problem już się nie powtórzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie po odłączeniu akumulatora dwa dni temu znikła antenka i do tej pory nie mam dodam, że wcześniej cały czas była odkąd kupiłem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś powalczyłem z moją palemką:wink: wymieniłem moduł, na styki prysnąłem kontakt sprayem i po ok 2-3h gdy autko stało na podwórku antenka powróciła jak za dawnych czasów:banan:

Wątek jak najbardziej przydatny:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie już dołuje ta palemka. Ostatnio 2 tyg temu miałem, potem znowu nie, ostatni tydzień wszystko hulało jak złoto... I dzisiaj znowu znikła. To moduł chyba nie jest padniety , jak raz dział a raz nie? Aha mieszkam w terenie górzystym , czy może to mieć duży wpływ na odbiór? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście źe teren ma wplyw :kwasny: czasami u mnie nawet stojac na powietrzu praktycznie w centrum miasta potrafi zgubić sygnał, po czym następnego dnia kiedy stoi w tym samym miejscu wszystko wraca :decayed:

Niestety palemka tak ma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz kolego,że nie jest konieczna wymiana modułu? Bo takie głupstwo,a potrafi wkurzyć bardzo :wallbash:

Aha nawet zegar w domu u nas atomowy również traci sygnał czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie pojawia i znika to moduł jest ok. Gdyby zniknęla i sie nie pojawiła długi czas to wtedy moźna sie zastanowić nad wymianą. Gdybyś sie jednak decydował zmieniać to znajdz sobie jakis nowszy np. z Q7 - cenowo około 60-80 zl na alledrogo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara

Niestety ale modul sie konczy juz. Ja odkad wymienilem na nowy z ASO to nie wazne czy w gorach jestem czy nie to zawsze łapie sygnal. Nie bylo tak zeby stracil chociaz na chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za podpowiedzi. Ale zderzaka sam nie ściagnę, a bez tego się nie obejdzie.

:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

A powiedz mi kolego na jaki tam moduł zmieniałeś, ori do a4 czy innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za podpowiedzi. Ale zderzaka sam nie ściagnę, a bez tego się nie obejdzie.

:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

A powiedz mi kolego na jaki tam moduł zmieniałeś, ori do a4 czy innego?

A duzy problem zeby zdjac zderzak w b7:eusathink:

Jak chcesz kupić to moźesz wziać teź z q7 jak pisałem nr 8k0 919 145a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za podpowiedzi. Ale zderzaka sam nie ściagnę, a bez tego się nie obejdzie.

:kwasny:

A duzy problem zeby zdjac zderzak w b7:eusathink:

Tutaj masz instrukcję zdejmowania zderzaka:

Tłumacz Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara
Dzieki Panowie za podpowiedzi. Ale zderzaka sam nie ściagnę, a bez tego się nie obejdzie.

:kwasny:

A duzy problem zeby zdjac zderzak w b7:eusathink:

Tutaj masz instrukcję zdejmowania zderzaka:

Tłumacz Google

Daleś instrukcje ściagania zderzaka przedniego w B7, a moduł radiowy siedzi za tylnym zderzakiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcja zdejmowania przedniego zderzaka, a modul jest pod tylnym :wink:, ale prawie identycznie sie to robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze moźna go wrzucić np. pod schowek pasaźera i nie bawić sie w sciąganie zderzaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zeby nie prowadzic dodatkowych kabli za schowek uciac przewody za prawym boczkiem w bagazniku i tam podlaczyc moduł.

jak komu pasuje, praktycznie każdy pomysł jest do ogarnięcia :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...