Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

W aukcji pisało sprawny, sprzedawca dał gwarancję. Poza tym to tylko koszt 30 zł to szału nie ma. Czyli mówicie żeby szukać z nr 8K0 i spróbować ? Bo dziwne jest to, że czasem mi się ta palma pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojawia się, czy się nie pojawia? Na początku napisałeś, że palmy brak, a teraz, że raz jest, a raz nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojawia się, czy się nie pojawia? Na początku napisałeś, że palmy brak, a teraz, że raz jest, a raz nie ma...

No teraz już nie ma ale był okres że pojawiała się i znikała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu bym odesłał, bo on nie spełnia swojej funkcji, czyli nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć;)

moja historia ze słynnym zegarkiem wyglądała następująco:

kupiłem auto w maju 2014, byłem pełen żalu i rozpaczy przez równe pół roku, że zegarka radiowego nie ma na wyposażeniu. po czym....

w listopadzie ikonka sygnału radiowego się pojawiła ;) co dziwne, od poczatku listopada auto spędza każdą noc w garażu podziemnym i właśnie w nim złapało zasięg...wcześniej przez 6 miesięcy nic.

niestety wczoraj odłączyłem aku i zniknęła znów ;(
mam nadzieję, że nie będę musiał czekać kolejnych 6 miesięcy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zniknęła jak odłączałem aku, pojawiła się po drugim odpaleniu silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aukcji pisało sprawny, sprzedawca dał gwarancję. Poza tym to tylko koszt 30 zł to szału nie ma. Czyli mówicie żeby szukać z nr 8K0 i spróbować ? Bo dziwne jest to, że czasem mi się ta palma pojawia.

Dzisiaj założyłem z nr 8K0 i na początku nie było nic. Po godzinie przyszedłem i jak na razie palma jest. Ciekawe jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się powtórzę, zapamiętajcie gdzie najszybciej łapie zasięg. Tam zawsze możecie spróbować ponownej aktualizacji godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli w kodzie wyposażenia mam U1A to nie mam tej antenki, ale czy istnieje możliwość jej zamontowania? Co muszę sprawdzić ,żeby zobaczyć czy mogę ją zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli w kodzie wyposażenia mam U1A to nie mam tej antenki, ale czy istnieje możliwość jej zamontowania? Co muszę sprawdzić ,żeby zobaczyć czy mogę ją zamontować?

Chyba jedyna najważniejsza rzecz to sprawdzenie czy licznik ma wnękę i złącze gdzie można ten odbiornik podłączyć.

Przy okazji, jeżeli ktoś nie chce rzeźbić przez całe auto wiązki do bagażnika polecam zakup 8N0 919 145 działa i można schować za licznikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdzie ta wnęka na kostkę lub złącze , może ktoś podesłać zdjęcie jak wygląda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdzie ta wnęka na kostkę lub złącze , może ktoś podesłać zdjęcie jak wygląda to ?

https://drive.google.com/file/d/0B5VSFQoXr6hCOUo5VHIzVjRTRWM/view?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie Madol1!! I to wystarczy tylko podłączyć antenkę radiową i bedzie wszystko ok? No i oczywsicie zaadoptować w Vag? A i jeszcze kwestia skąd połapać kabel do podłączenia? na allegro kupi się taki kabel wraz z odbiornikiem oraz kostkę ? czy trzeba coś kombinować?

Edytowane przez Dawid231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując od kolegi z forum wiązke pod liczniki dostałem kawałek tego kabla z wtyczką w komplecie.

Przypuszczam że w aso nie powinno być problemu żeby dostać takie końcówki, kable można dać inne. Chyba że szukać z kawałkiem wiązki odbiorniki, takie też się zdażają. Nawet jak na zdjęciu nie ma to można przedzwonić i zapytać czy nie dołożą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy okazji, jeżeli ktoś nie chce rzeźbić przez całe auto wiązki do bagażnika polecam zakup 8N0 919 145 działa i można schować za licznikiem :D

Pod warunkiem, że nie ma grzanej przedniej szyby :)



na allegro kupi się taki kabel wraz z odbiornikiem oraz kostkę ? czy trzeba coś kombinować?

W ASO można kupić oprawki, piny taniej wyjdzie przez Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest numer kostki do modulu 8KO ? Mam cala instalacje , rozgrzebalem ja od licznika az do konca auta i na koniec sie okazalo ze kostka odcieta ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru nie pamiętam, ale chyba taka jak do lamp przednich, tylko na 4 piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies zdj masz ?


juz znalazlem :)


http://forums.audipassion.com/topic/158022-mon-a6-30-en-cours-de-mutation/page-36 dla potomnych , trzeba troche w dol zjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...