Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Taka szyba może blokować fale radiowe :hi:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś moduł do pożyczenia? Z wiazką? Chce sprawdzić, jak to w UK będzie, jak zegary na Europę są zakodowane. Płacę za przesyłkę [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być wystające piny w liczniku, w gniazdku od zegarka radiowego, bo inaczej nie będzie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w wyposazeniu U2A kodowanie 31301 i nadal brak palemki. w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was orientuje sie czy moduł z Audi A8 D2 spasuje? wczoraj podłączyłem taki moduł, kostka ładnie spasowała zrobiłem kodowanie i narazie czekam od wczoraj. Moduł ma numer: 4D0919145 i wygląda tak: http://sixcars.de/cars/Audi/A8_2106/A8_2106_0912.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba brakuje literki A na końcu wiec okaże się w praniu, u mnie po 2 dniach dopiero wskoczył. Poza tym 4B0..... były awaryjne i nie koniecznie musi być sprawny chyba że masz wyjęty z auta przy tobie i tam działał. Polecam 8K0 919 145A wersja poprawiona

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba brakuje literki A na końcu wiec okaże się w praniu, u mnie po 2 dniach dopiero wskoczył. Poza tym 4B0..... były awaryjne i nie koniecznie musi być sprawny chyba że masz wyjęty z auta przy tobie i tam działał. Polecam 8K0 919 145A wersja poprawiona

czytaj ze zalozylem moduł z A8 a nie A4 jest inny na wygląd a środek nie wiem czy jest taki sam, działanie chyba podobne tylko czy to ma jakies znaczenie ze od A8 i po drugie w A8 był też za licznikiem nie pod zderzakiem. Juz nie wspomne ze roznica w cenie 50zl :D

Edytowane przez Adis89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci pisze ze literka na końcu może mieć znaczenie a z jakiego modelu niema różnicy. Tez mam z a8 tylko ze 8K0 919 145A , nie wiem co oznacza ta litera na końcu. Napisz dla potomnych jaki będzie efekt

Ja dałem 26 z kw i mam ten poprawiony wiec myślę że interesu nie zrobiles.

Koleszka taki jak mój kupił za 30 i jest taki jak ten z a4

Wiec a8 też były takie jak w a4. tylko nie pamiętam jaki dokładnie model to był

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupilem jeszcze taniej. Jesli zadziała napewno napisze jesli nie za ta kase mała strata ;) z literką na końcu napewno jest juz poprawiony a czy cos wiecej znaczy nie wiem. 8K0 to nie jest czasem z A4 B8??

Edytowane przez Adis89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 8K0 jest z b8 to nie wiem ja brałem z A8 i śmiga dokładnie nr części mam 8K0 919 145A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie macie umiejscowiony ten moduł? pytam bo moze macie jakies dogodniejsze miejsce, ja go umiejscowilem w wolnym miejscu na przekaznik zaraz obok skrzynki bezpieczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia w odbiorze :D

Moduł musi być umieszczony w transparentnym dla fal miejscu... karoseria i mnóstwo przewodów w tamtej okolicy skutecznie Ci ją zablokują. Jak nie chcesz ciągnąć wiązki aż na tylny zderzak to możesz go wrzucić pod kokpit (za licznikiem)... pod warunkiem, że nie masz grzanej elektrycznie przedniej szyby bo nitki przewodzące w szybie będą działały jak ekran.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie przezuce go za liczniki. centralnie za licznikami nie bedzie przeszkadzał? czy gdzies na boku blizej środka kokpitu?

EDIT: moduł przeżuciłem zaraz za licznik na taśmie dwustronnej, mam nadzieje ze teraz bedzie łatwiej znaleść sygnał ;)

Edytowane przez Adis89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...