Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem moduł na inną sztukę i działa :)

Miałem kawałek wiązki z wtyczką do zegarów, która zlutowałem z wtyczką do modułu. Potem zmieniłem kodowanie, i czekałem, czekałem, pomierzyłem miernikiem napięcie w przewodach - ok, a zegar dalej nie działa, aż w końcu załatwiłem inny moduł (też 8K0 919 145 A) i zegar pojawia się bez problemu. Wczoraj odłączyłem akumulator, a dziś rano pojechałem w trasę 60km i sygnał złapał w trasie bez problemu.

Moduł mam umieszczony za zegarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem, że poprzedni uwalony moduł miał nr 8K0919145A...? To by znaczyło, że wciąż są z nimi problemy...

Pokaż jak masz go zamontowanego za licznikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki moduł najlepiej kupić żeby nie było rzeźby tylko p&p

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym moduł 8K0919145A nie złapał zasięgu przez około tydzień, ale już straciłem cierpliwość i załatwiłem drugi 8K0919145A i po raz pierwszy złapał zasięg po około dniu i to w garażu jak auto było.

Teraz pytanie czy pierwszy był uwalony, bardzo możliwe że tak albo po prostu miałem pecha akurat z zasięgiem.

Zrobię fotkę umiejscowienia modułu jak pójdę do garażu, bo akurat zapomniałem zrobić foto po montażu, ale nie ma tam nic specjalnego, przyda się dla innych, że tam mam i działa.

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki moduł najlepiej kupić żeby nie było rzeźby tylko p&p

Wysłane z galaxy S5

Wszystkie są P&P. Najlepiej najnowszy, ale to loteria z używkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki moduł najlepiej kupić żeby nie było rzeźby tylko p&p

Wysłane z galaxy S5

Wszystkie są P&P. Najlepiej najnowszy, ale to loteria z używkami.
A jaka cena w aso?może ktoś się orientuje?

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki moduł najlepiej kupić żeby nie było rzeźby tylko p&p

Wysłane z galaxy S5

Wszystkie są P&P. Najlepiej najnowszy, ale to loteria z używkami.
A jaka cena w aso?może ktoś się orientuje?

Wysłane z galaxy S5

Dwie strony wstecz była odpowiedź. Odbiornik zegarka radiowego 8K0919145A: brutto 216.54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem antenkę o numerze 8K0919145A - oczywiście użwkę - zamontuję i mam nadzieję że palemka będzie świeciła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trafiłeś na sprawną używkę i masz dobre przewody łączące licznik z modułem i oczywiście kodowanie to musi działać. Sam walczyłem z tym tematem i na dzień dzisiejszy wszystko :thumbup1:

Proponuję zamontowanie za zegarami tak jak ja to zrobiłem. Foto jak obiecałem wcześniej dla potomnych.

20161220_132916.jpg

20161222_210313.jpg

Edytowane przez ADeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma grzanej przedniej szyby w aucie to jest to moim zdaniem b. dobre miejsce dla tego odbiornika. Te modułu psuły się najpewniej z powodu bardzo niekorzystnych warunków pracy jakie panują pod tylnym zderzakiem.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie antenka była od zegara radiowego i znikła. sprawdzałem vagiem i tam zegar radiowy włączony. nawet włączałem i wyłączałem i nic to nie dało.

jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uszkodził się zegar radiowy spróbuj kupić i podmienić jest na belce tylnego zderzaka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie palma byla jak zakupilem swoja B6 i po jakis dwoch miesiacach zniknela, wkurzal mnie ten fakt i postanowilem cos z tym zrobic, zakupilem uzywke odbiornika z nowszym nr. 8K i zabralem sie za wymiane po zabiegu palemka pojawila sie w ciagu paru godzin i to w parkingu podziemnym pod blokiem, wniosek jest jeden dbiorniki z nr. 4B sa wadliwe i padaja jak kawki.

 

Po paru dniach od wymiany czujnika radiowego na nowy nr. zaobserwowalem, ze gdy auto postawie na zewnatrz, palemka pojawia sie do godziny czasu. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś tu nadal zagląda. Mam mały problem z anetnką jak i z radiem Rns-e/wzm radiowym. Niedawno miałem sytułacje gdzie wtyczka od mini-jacka stykneła mi się z obudową(tą metalową częścią) od ładowarki samochodowej. Od tej pory gubi mi zasięg ze stacji radiowych oraz znikła mi w/w "palma", na początku na chwile a teraz całkowicie.  Ktoś może mi doradzić gdzie szukać przyczyny? Czy wzm radiowy jest jakoś spięty z modułem od anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma to żadnego powiązania moduł zegara radiowego laczy się tylko z licznikiem nie ma żadnego połączenia z rnsem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej moduł do wymiany. Te ori z B6/7 były wrażliwe na skoki napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Panowie problem jak narazie został rozwiązany. Wszystkiemu była winna ładowarka... Wczoraj próbowałem uciskać wzm, ale to nie dawało żadnych pozytywnych skutków. Wk*rwiony wywaliłem do kosza ładowarkę, a dziś rano zachodzę, a radio jak i anetnka od zegara działa :kox:. Pozostaje mi kupić jakąś ori ładowarkę i spr czy problem nie wraca :hi:.

Jeszcze jedno pytanie czy może mi ktoś powiedzieć co znajduję się pomiędzy wzm radiowym, a wzm od telefonu? 

Edytowane przez norek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...