Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

ja u siebie uaktywniłem i zadziałał :)

innymn na spocie tez włączałem i nie wiem czy komus sie zapalił :) mój sie pali cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie uaktywniłem i zadziałał :)

innymn na spocie tez włączałem i nie wiem czy komus sie zapalił :) mój sie pali cały czas :)

a będziesz dzisiaj na spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe ale dzis nie mam komputera :) i nie mam VAGa chce dzis normalnie spędzic spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe ale dzis nie mam komputera :) i nie mam VAGa chce dzis normalnie spędzic spot

no szkoda :( ale cóż, rozumiem

ja będę miał kompa i VAGa - to moze Łukaszr pomoże mi go ustawić bo mam problemy z konfiguracja swojego VAG-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie pali caly czas.A My sie zastanawialismy od czego to jest :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie pali caly czas.A My sie zastanawialismy od czego to jest :polew::naughty:

jak ja miałem "palmę" to się nie zastanawiałem i nie zwracałem uwagi, ale jak zniknęła to zaczęło mnie to wkurzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe ale dzis nie mam komputera :) i nie mam VAGa chce dzis normalnie spędzic spot

no szkoda :( ale cóż' date=' rozumiem

ja będę miał kompa i VAGa - to moze Łukaszr pomoże mi go ustawić bo mam problemy z konfiguracja swojego VAG-a

[/quote']

zawsze można spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lipa, zakodowałem jak bozia przykazała 31001 i "palmy" jak nima tak nima.

może jeszcze ostatnia próba - reset zegarów - który to trzeba bezpiecznik wyciągnąć w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże (opis bezpieczników): http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53754

thx, wyjdę z roboty to przetestuje, tylko zastanawiam się, czy A4 ma podobnie bezpieczniki jak A6, bo w podanym linku A4 była do roku 97, a ja mam 04, a właściwie elektrykę i silnik mam już model z 05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zmienia postać rzeczy :)

:evil: a jednak lipa, znaczy się niżej to może i jest opis ale do A6 :evil:

u mnie jest taki układ bezpieczników

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html

tylko który jest od zegarów????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu, więc zajechałem do ASO. Opisałem problem z tym zegarem, powiedziałem co już sprawdziłem i zrobiłem w tym temacie i usłyszałem odpowiedź: "nie wszystkie stacje radiowe nadają ten sygnał"!!! Normalnie nie wiedziałem czy mam się śmiać, płakać, wyć z rozpaczy, załamać się... ale zachowałem zimną krew, zrobiłem Panu mini wykład na temat DCF77 i czekałem co będzie dalej. No i się dowiedziałem - zaproponowali mi sprawdzenie instalacji do tego modułu, wymianę modułu i inne bliżej niezidentyfikowane testy:) Nawet nie śmiałem zapytać ile będzie mnie to kosztowało. Jak fajnie, że w ASO pracują tak wykwalifikowani specjaliści...[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 14:18_________________________________________________

tylko który jest od zegarów????

Ja zrobiłem to od drugiej strony - odpiąłem licznik od wszystkich kabli.

Ale nawet taki reset nie rozwiązał problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu, więc zajechałem do ASO. Opisałem problem z tym zegarem, powiedziałem co już sprawdziłem i zrobiłem w tym temacie i usłyszałem odpowiedź: "nie wszystkie stacje radiowe nadają ten sygnał"!!! Normalnie nie wiedziałem czy mam się śmiać, płakać, wyć z rozpaczy, załamać się... ale zachowałem zimną krew, zrobiłem Panu mini wykład na temat DCF77 i czekałem co będzie dalej. No i się dowiedziałem - zaproponowali mi sprawdzenie instalacji do tego modułu, wymianę modułu i inne bliżej niezidentyfikowane testy:) Nawet nie śmiałem zapytać ile będzie mnie to kosztowało. Jak fajnie, że w ASO pracują tak wykwalifikowani specjaliści...et taki reset nie rozwiązał problemu.

w którym ASO byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z tym zegarem:

zegar nie wyświetla żadnych cyfr, a tylko pojedyncze kreski. Przyciski nastawiania tych funkcji działają, bo widać, że coś się przełącza, także to prawdopodobnie tylko wina wyświetlacza.

Czy spotkaliście się z takim przypadkiem? Jak można naprawić ten wyświetlacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z tym zegarem:

zegar nie wyświetla żadnych cyfr, a tylko pojedyncze kreski. Przyciski nastawiania tych funkcji działają, bo widać, że coś się przełącza, także to prawdopodobnie tylko wina wyświetlacza.

Czy spotkaliście się z takim przypadkiem? Jak można naprawić ten wyświetlacz?

na allegro widziałem "naprawa wyświetlaczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z tym zegarem:

zegar nie wyświetla żadnych cyfr, a tylko pojedyncze kreski. Przyciski nastawiania tych funkcji działają, bo widać, że coś się przełącza, także to prawdopodobnie tylko wina wyświetlacza.

Czy spotkaliście się z takim przypadkiem? Jak można naprawić ten wyświetlacz?

Trzeba

wymienic kwarce, najszybciej znajdziesz na allegro, ewentualnie dobry specjalistczny zegarmistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem kodowanie i u siebie :decayed: , ale na razie palmy brak, jak się pojawi dam znać :wink4: , chodzi to wogóle komuś z dolnegośląska :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przestawiłem ręcznie. zegarek jak nie ma "palmy" , tak nie ma. Dziwne jest ze na VAGu jest wszystko OK, kodowanie jak należy, moduł tez nie zgłasza błędu, wiec gdzie jest pies pogrzebany? Może ktoś jest w Niemczech i ma możliwość podjechania do niemieckiego ASO i zapytania się o co w tym chodzi? Bo nasze krajowe ASO to tylko najlepiej wszystko by powymieniali za słone pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...