Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?

jak wymienisz licznik na wersję EU to tak, liczniki w wersji USA i UK nie mają wcale gniazda na przewody które idą do modułu po tylnym zderzakiem więc bez wymiany licznika nie załozysz zegarka radiowego

Opublikowano

mądra odpowiedź, dzięki kolego, już wszystko wiem :)

Opublikowano

A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?

jak wymienisz licznik na wersję EU to tak, liczniki w wersji USA i UK nie mają wcale gniazda na przewody które idą do modułu po tylnym zderzakiem więc bez wymiany licznika nie załozysz zegarka radiowego

Nie mają fizycznie wlutowanego tego złącza, można go dolutować bo piny są i wtedy licznik USA oraz UK powinny być w pełni działające z zegarkiem radiowym

Opublikowano

A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?

jak wymienisz licznik na wersję EU to tak, liczniki w wersji USA i UK nie mają wcale gniazda na przewody które idą do modułu po tylnym zderzakiem więc bez wymiany licznika nie załozysz zegarka radiowego

Nie mają fizycznie wlutowanego tego złącza, można go dolutować bo piny są i wtedy licznik USA oraz UK powinny być w pełni działające z zegarkiem radiowym

Czytałem gdzieś tu na forum że ktoś wlutował złacze i nadal nie działało więc nie wiem jak to jest. raczej oprócz złacza to jeszcze soft do wymiany

Opublikowano

Pany , no a gdzie moge taki modół zakupic do tego sterowania falami radiowymi , mnie chyba padł bo cosik palemki niemam i niemiałem od kupna auta a modół jest i wtyczka w zegarach tez z kablami.

Opublikowano

w ASO kupisz juz poprawiona wersje

Opublikowano

Ok. 200 zł bez zniżek. Z używkami różnie bywa. Ja trafiłem na dwie walnięte i odsyłałem.

Opublikowano

Oby to był modół , vcds idzie prawdzic czy cos uszkodzone lub czy cos niepokombinowane jest ze palemki niema, jak by tak było niemusiałbym kupowac nowego modółu.

Opublikowano

Panowie macie aktualna godzine? Bo mi pokazuje o godz do przodu

Opublikowano

Oby to był modół , vcds idzie prawdzic czy cos uszkodzone lub czy cos niepokombinowane jest ze palemki niema, jak by tak było niemusiałbym kupowac nowego modółu.

Już Ci pisałem o tym wyżej. Czytaj ze zrozumieniem! Poczytaj ten wątek, to się dowiesz, co i jak sprawdzić. Zrozumiałeś w końcu? Sto razy w każdym temacie trzeba Ci powtarzać...
Opublikowano

no tak wiem że nie ma ale czy idzie to dołożyć ? o to jest pytanie :decayed:

Nie da się, w wersji US/UK brakuje kilku elementów elektronicznych + złącza 4-ro pinowego na PCB licznika. Z ciekawości dolutowałem te elementy (kupiłem taniego dawcę narządów ;) ), dokodowałem VCDS-em zegar radiowy w adaptacjach licznika i wstępne badania wykazały brak świecenia palmy :kwasny: Na razie nie analizowałem głębiej problemu, chcę wpierw wszystko podłączyć jak fabryka przykazała, pojeździć trochę poza miastem a potem będę się martwił czy to wina amerykańskiego licznika czy uszkodzonego modułu (kupiłem najnowszy zamiennik wg. ETKI - 8K0 xxx xxx - więc ryzyko jego awarii jest b. małe).

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Sprawdziłem dzis jakie jest kodowanie tejzego zegara Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19 i jest tak , 11001 .

Edytowane przez razor37

Opublikowano

Masz modul uwalony. Z zewnatrz wygladaja dobrze ale po rozklejeniu sama rdza...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie szukać tego modułu. , szukałem pod tylnym zderzakiem i nie znalazłem a kostkę w zegarkach mam wpiętą wiec gdzie szukać wtyczki koncowej

Edytowane przez lucjan0681e

Opublikowano

Z prawej strony mocno ukryty pod zderzaki em

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Każda b6 to ogarnie ? Tzn czy idzie to zakodować i czy zegary w B6 mają tą ikonkę anteny.

U mnie tej ikonki chyba nie ma. Zresztą jak robiłem drugie przeciwmgłowe i ściągałem prawą tapicerkę to nie zauważyłem tej wiązki 3 kabelkowej ;C

Edytowane przez Makale

Opublikowano

To być może nie masz bo w nie każdej jest zegarek radiowy. Licznik ma wyjście na zegarek radiowy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ikonka się pokaże po dołożeniu modułu ,zakodowaniu i jak moduł złapie sygnał z nadajnika

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Musisz sprawdzić czy w liczniku masz w miejscu na kostkę wystające piny. Jak tak to licznik obsłuży zegarek. Dokładasz moduł, wiązkę, plus kodowanie i to wszystko

Opublikowano

Jak nie chcesz ciągnąć wiązki przez całe auto to możesz zamontować moduł radiowy z Audi TT pierwszej generacji (i chyba również z A6 C5), montowany tuż za licznikiem. Powinien dać radę.

O ile nie masz podgrzewanej elektrycznie przedniej szyby :)

Opublikowano

Ten moduł za licznikiem co ma do grzanej przedniej szyby ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.