Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] cudak na serwisie


Boberro

Rekomendowane odpowiedzi

serwisanci przy aucie specjalnie z niemiec przyjechali ze swoim sprzętem my daliśmy miejsce

no cóż... jak ma ktoś kasiorę, to i serwis se z Niemiec ściągnie...

Ale przyznasz, że zabawnie ten laptop przy takim aucie wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th: :th:

może u ruskich zatankował :polew:

A furkę spłacać trzeba to na wache oszczędzić chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy mu radio wyciągną hehe :P .. taki to ma dobrze..przy takim przeswicie i kołach o blokadach na koła może zapomnieć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne ..ale dysponujac taka kasa wołalbym kupić Rs4 ,R8 i S8 D3.. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile pali

miałes opis gdzies z linka n a wikipedii :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba, ktora kupuje taki samochod nawet nie zawraca sobie glowy takimi drobiazgami jak spalanie czy oplaty za OC/AC i za ASO.Sporo jest osob we wrocku, ktore maja mnostwo kasy. Jedyny problem z tym autem to taki, ze ciezko sie nim poruszac po polskich jezdniach. A co do zlodzieji, tylko prawdziwy spec jest wstanie ukrasc to auto, tylko ze co pozniej z nim zrobi, skoro wszyskie sztuki maja swoj numer a serwisowac autko trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko prawdziwy spec jest wstanie ukrasc to auto, tylko ze co pozniej z nim zrobi, skoro wszyskie sztuki maja swoj numer a serwisowac autko trzeba

jak to co zrobi ..opchnie na częsci na Słomczynie ..albo na Allegro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko prawdziwy spec jest wstanie ukrasc to auto, tylko ze co pozniej z nim zrobi, skoro wszyskie sztuki maja swoj numer a serwisowac autko trzeba

jak to co zrobi ..opchnie na częsci na Słomczynie ..albo na Allegro :polew:

hahaha

Dzisiaj na sprzedaz mam funkiel elegancki "silniczek" 16,4 litra 1001 koni z Bugatti Veyrona.............

.......

.....

Sprzedaje tylko dlatego ze juz mi sie znudzil i szukam mocniejszego

buahahhaahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy czy jest człowiek na swiecie, ktory skasował taką brykę :)

jest :decayed: koles rozwalił przednia ćwiate Vayrona [ porzyczył od kogos tam i rozczaskał ] - widziałem fotki kiedys gdzies .. Taki Vayron Czerwono -czarny ...na lawecir z lezacym kołem srednio sie prezentował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też widziałem film jak miażdży r8 masakra, ciężko to sobie jest wyobrazić ja wiem co się dzieje w takim r8 jak się zapierdziela ostro trochę sobie pojezdziłem z manualem i r-tronic a tu jakby auto stało, najlepsze wrażenie jest pojezdzić r8 i potem jak się przesiąść do s8 najnowszego czy s6 to się wydaje że coś jest nie tak jakoś tak wolno jadą i z hamulcami cos nie halo he he, extremalne auta sa zarąbiste warto się nimi przejechać jeżeli jest taka możliwość żeby zobaczyć jak różnią się od takich usportowionych limuzyn jak s8 na przykład. Czekam na możliwośc bujnięcia się z tym klientem he he :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chciałbym takie auto... Sprzedałbym, kupił RS-a i miał na paliwo do końca życia :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...