Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja włącznika świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Regenerowałem u siebie i wyszło super ;] Jutro spróbuję z brata klimatronikiem ma wytarte plusy i minusy ;] Jeśli się uda nie trzeba będzie kupować drogich paneli ;]

Ja mogę załatwić takie szablony piszcie na pw

Opublikowano

Dobra robota :wink4: brawo za chęci i pomysł :good:

Opublikowano

Również gratuluję, nie myślałem, że w ogóle cokolwiek da się zrobić ze starym wytartym. :oklaski:

Opublikowano

Witam,do kogo uderzys o taki szablon?

Opublikowano

Witam,do kogo uderzys o taki szablon?

Kolego nie szablon tylko szablony - obawiam się że nie wyjdzie ci za pierwszym razem - obym się mylił, ja podchodziłem do tematu dwa razy + jeden szablon zniszczyłem z nerwów - efekt jako taki "po japońsku" - nie ukrywam będę jeszcze podejmował próby. Powodzenia :good: :good:

Opublikowano

Wiec szablony,powiedzmy 3...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A do włącznika z AUTO? Jest zrobiony szablon?

Opublikowano

Jeżeli ktoś mi prześle dobry skan przełącznika auto (tylko ładnego) to możliwe że uda się zrobić szablon na auto.

Opublikowano

Ok, postaram się! A załatwiasz też gotowe szablony?? Bo bym wziął parę na zwykłe włączniki i parę na auto no i na inne guziki jeszcze jak masz

Opublikowano

Postaram się ogarnąć temat pisz na PW jak będziesz miał dobry skan to podam Ci maila.

Opublikowano

Skana to za bardzo nie mam skąd załatwić, trzeba by było poprosić kogoś z posiadaczy takiego włącznika. Oprócz tego potrzebowałbym jeszcze szablony na przełączniki szyb

Opublikowano

W a4 sie przełączniki wycierają, ludzie kupują przełączniki to na allegro cena wyszybowała do 200zł.

Zobaczcie do takiej A6 - przełącznik za 60zł :wallbash:

http://allegro.pl/audi-a6-c6-wlacznik-swiatel-z-auto-i1454265416.html

Opublikowano

posiada ktoś jeszcze te szablony ???jestem zainteresowany :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja też byłbym zainteresowany szablonem z funkcją auto

Opublikowano

Jak u Was to wygląda po paru miesiącach użytkowania?

Ja po swojemu sobie poprawiłem ten przełącznik, pomalowałem go delikatnie ale to samo po kilku miesiącach wyszło.

Przyznam sie że nie zdzierałem starej farby i nie użyłem podkładu ani bezbarwnego.

Zrobiłem poprostu na szybko na sztukę i wystarczyło tylko na kilka miechów.

Opublikowano

Jak u Was to wygląda po paru miesiącach użytkowania?

Ja po swojemu sobie poprawiłem ten przełącznik, pomalowałem go delikatnie ale to samo po kilku miesiącach wyszło.

Przyznam sie że nie zdzierałem starej farby i nie użyłem podkładu ani bezbarwnego.

Zrobiłem poprostu na szybko na sztukę i wystarczyło tylko na kilka miechów.

No i masz odpowiedź na swoje pytanie...

Opublikowano

To wytrzymało Wam dłużej niż pół roku ? Bo jak nie to szkoda zachodu.

Edit:

Ale widze ze wątek nie jest starszy niż pół roku więc pewnie nikt tego nie wie.

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Ja wykonałem taką regenerację zupełnie na pocztątku, dałem podkład, czarny mat, i bezbarwny mat. Efekt jak dla mnie super, faktycznie trzeba dużo uwagi poświęcić na rozmieszczenie. Ponieważ dopiero po założeniu widać błędy. Na razie wszystko jest ok, nie widać nawet najmniejszych śladów zniszczeń/odprysków ale może to za wcześnie.

Prośbę mam taką, że jak ktoś wykona kolejne szablony np w corelu jak kolega dabliues, pozostałych elementów jak szyby, przciski do klimy, to niech zamieści jakiś link żeby mnożna było pobrać, myslę, że wszystkim się przyda

Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Doczekam sie kiedyś jakiś szablonów? Ma ktoś na sprzedaż czy nie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.