Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o info czy ktoś posiada w rozsądnej cenie jeszcze szablony do regeneracji jestem zainteresowany włącznikiem świateł i ewentualni klimatronik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy włąćznik od pasata kosztuje 30zł i się nie ściera i pasi do b6

Od którego passata b6 czy b5. Trzeba piny przekładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak tylko szwagier przyjedzie z DE zaraz przekładam włączniki żeby to sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy włąćznik od pasata kosztuje 30zł i się nie ściera i pasi do b6

kolego czy to chodzi o taki przełącznik??

kolego czy to chodzi o taki przełącznik??http://moto.allegro.pl/passat-golf-iv-polo-przelacznik-wlacznik-swiatel-i2514573607.html'>http://moto.allegro.pl/passat-golf-iv-polo-przelacznik-wlacznik-swiatel-i2514573607.html

Jeśli tak, to czy pasuje on P&P jako całość, czy przekłada się z niego tylko plastiki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czekamy na ceny jak do B6 i B7 bo A4klub wykupuje włączniki od pasków:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten przełącznik z passata w sklepie i chyba nie jest on jednak rozwiązaniem, bo u nas w b6/b7 ikonki od przeciwmgielnych są można powiedzieć na godzinie 9, a w pasku na 10 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś szablony do klimatronika ? Coś wiecej niż plus i minus ?

wiecie że farbę z włącznika (oryginał)można zmyć zwykłą wodą (deszczówką na przykład)? Zostawiłem otwarte okno i po kilku godzinach deszczu oprócz mokrych dywaników i fotela zastałem pofalowaną farbę na włączniku.Fakt był troszkę pościerany ale żeby tak spuchł ? Paznokciem mógłbym zetrzeć go z tej farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można zaimpregnować tej gumy jakimś preparatem. Ostatnio zakupiłem Plaka bez silikonu (zielony) na bogato spryskałem włącznik zobaczymy czy coś to da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten przełącznik z passata w sklepie i chyba nie jest on jednak rozwiązaniem, bo u nas w b6/b7 ikonki od przeciwmgielnych są można powiedzieć na godzinie 9, a w pasku na 10 :(

że jest inne ułożenie ikon i pokrętła to wiadomo, pozostaje jedynie nadal pytanie czy pasuje do b6 bez większej rzeźby? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może rozpiskę pinów obydwóch włączników (audi i VW)?? Może było by to dobre rozwiązanie, choć chyba tylko dla osób mający najprostszy model włącznika (bez auto) bo w VW opcja auto chyba nie występowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, włącznik od POLO wchodzi P&P I wygląda dużo lepiej, ma chromowany przełącznik, wystarczy przełożyć pierścień z B6 a środek zostawić z POLO i efekt taki :wink:

2011-12-19155629.jpg

Chrome VW Golf MK4 4 Passat Polo Headlight Fog Lights Switch | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko co zrobić jak ktoś ma wytartą tarcze z ikonkami, podejdzie ta z polówki P&P (który rok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przez powyższe wypowiedzi mam rozumieć że włącznik z polo podejdzie 100% P&P bez żadnych przeróbek?? Bo nowe na allegro można już kupić za 180zł :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...