Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 [b5] i gaz - ma ktos?


(A)rturo

Rekomendowane odpowiedzi

takie komentarze to sobie mozesz podarowac. chce uzyskac konkretna informacje a nie wywody na temat profanacji s4 przez instalacje lpg ;)

kiedys tez nie bylem zwolennikiem gazu.

teraz z czystej ciekawosci chcialbym znac cene instalacji do s4.

nie mowie ze zamontuje, bo to pewnie nie bedzie sie oplacalo, biorac pod uwage wszystkie za i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzic bdzie pytanie tylko jak ? 1.8t nie ma problemu ale za s4 2.7bt nie pojdzie straci sie caly urok samochodu przy instalacji za ok 6-7 tys. Jest jeden patent zeby jezdzila tylko jest duzo kosztowniejszy i duzo bardziej problematyczny. Powtarzam dobra s4 pali 15 a rs4 13.5 biorac pod uwage ze fiat punto pali 10 mysle ze nie ma co sie zastanawiac. Przy silnikach wolnossacych mozna pomyslec ale przy tym motorze to wlasciciela trzeba :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebe : czy o gazowniku mówicie o Piotrze Nowotczynskim ? Robił takie autko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem takie 2.7Biturbo na LPG

246362385135724.jpg

310KM / 412Nm bez problemu :)

W sprawie gazu - piszcie na PW. Dostępne mam instalacje do grubo ponad 400koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu :) Jaki jest główny problem jeśli chodzi o instalację LPG w 2.7 BiT? Jest to V6 więc oprócz turbin nie ma żadnej filozofii, 2.4, 2.6, 2.8 znosi bardzo dobrze gaz, podobnie silniki V8. Oczywiście różnicą są dwie turbiny, ale skoro silniki 1.8T bezproblemowo chodzą w gazie, nawet przy mocy 190KM i więcej to dlaczego przy dwóch turbinach jest problem? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja podepnę się pod temat, jakiego typu gaz musiał bym założyć aby mieć te 310Km i 412Nm? jaki jest koszt wykonania takiej instalacji na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podzwoń i podpytaj się, myślę że fachowcy powiedzą ci to bez problemu przez telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu :) Jaki jest główny problem jeśli chodzi o instalację LPG w 2.7 BiT? Jest to V6 więc oprócz turbin nie ma żadnej filozofii, 2.4, 2.6, 2.8 znosi bardzo dobrze gaz, podobnie silniki V8. Oczywiście różnicą są dwie turbiny, ale skoro silniki 1.8T bezproblemowo chodzą w gazie, nawet przy mocy 190KM i więcej to dlaczego przy dwóch turbinach jest problem? :kox:

o jakim problemie mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawia się przy mocno modzonych autach,nie ma tak wydajnych wtryskiwaczy gazowych i bywa problem z wydajnością reduktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli w zasadzie jak mam twinturbo ale nie chcę bawić się w podnoszenie mocy to nie powinno być problemu z zagazowaniem takiego auta - dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać na forum lub pw jakiś polecany warsztat który mi założy instalację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie Klinika Lpg na Czardasza,Autowojownicy,Nowotczyński w Mławie.Tanio nie będzie nigdzie,ale na tym nie oszczędzaj,bo się zemści.Wybierz,ustaw się w kolejce i ciesz się jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie Klinika Lpg na Czardasza,Autowojownicy,Nowotczyński w Mławie.Tanio nie będzie nigdzie,ale na tym nie oszczędzaj,bo się zemści.Wybierz,ustaw się w kolejce i ciesz się jazdą.

Tylko Nowotczyński. W dwóch eskach zakładałem i śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...