Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak bardzo się rozczarujesz jak gra Ci się skończy za szybko :cool1: Na początku też byłem rozentuzjazmowany :decayed: W dłuższej perspektywie GTA jest nie do zajechania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przeszedlem Mafie 2, ogolnie myslalem, ze bedzie chociaz 20 rozdzialow, a tu tylko 15 :confused4:

jak dla mnie jak na tyle ile razy przekladali jej premiere, chyba z rok myslalem, ze bedzie cos dluzszego, a tu cieniutko

ogolnie wg mnie nie ma co porownywac do I czesci, tam nawet po przejsciu chcialo sie jeszcze grac, a tu koniec gry i nie ma co robic

juz nie mowiac o ilosci aut, bo tutaj jest ich chyba 10, nie liczac ciezarowek itp. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odmienne zdanie, Mafia 2 to zmarnowana szansa. Wątek fabularny świetny ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje mowia to samo, dlatego na razie odpuscilem zakup Mafii... poczekam az ceny mocno zjada i moze na zime sobie kupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem tą mafie w końcu ale nie umiem jej ogarnąć, zainstalowała się itp.

Ściągałem SKIDROW, skopiowałem cracka, ale odpala mi się ten steam... i nie wiem co dalej ??

Generalnie to przypadkiem nie powinno się tej gry odpalać po odłączeniu neta żeby nie namierzyli że pirat ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie forum warezowe... zrób wg instrukcji na "pudełku" a nie będzie problemów ;) Śmiga bez skomplikowanych figur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa luz... Tylko cały czas mi bije serce.. a jestem już w chapter 2 czy tam 3.. [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 23:55_________________________________________________Kurde wiecie o co chodzi może z tym zdrowiem ? ... Cały czas mi maleje i mi się obraz rozmazuje, zjem coś i po chwili znów zaczyna schodzić.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zainstalowałem, zaraz ogarne czy kąsa.. :([br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:07_________________________________________________Dziaaałaaaa :notworthy:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:16_________________________________________________Reniu, browar dla ciebie ! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz kiedyś przelotem w kuj-pom to zmontujemy jakiegoś spota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z misja gdzie ucieka sie z budynku z gory na dol (blok jest podczas budowy) schodze na dol wybijam wszystkich, a ten moj kumpel nie chce sam zejsc...bez niego nie moge wyjsc z budynku. Poradzil sobie ktos z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plasttikooowa biedronkoo ty mojja kochanaaaa :banan:

a ja mam misje z sejfem chyba 3"? .. chapter? denerwujące :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz po prostu, wybijasz przed budynek i sami się pojawią przed budynkiem :gwizdanie:

Był jakiś błąd w grze, musiałem przejść ponownie 14 rozdział i bylo ok. Przeszedlem cała...jednak Mafia 1 była dużo lepsza. Na gigantyczny plus dwójki mozna zaliczyć zime w grze:) jak sie ustawiło na realistyczny sposob jazdy było duzo zabawy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...