Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich

Jakie lampy do A4 95r. kolor nadwozia ciemny granat

  1. 1. Jakie lampy do A4 95r. kolor nadwozia ciemny granat

    • 1. Lampy diodowe czarne
    • 2. Lampy diodowe chrom
    • 3. Lampy po II lifcie
    • 4. Oraz takie

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zamiar zmienić lampy tylnie w mojej :a4fan: z przodu mam ori Valeo soczewki zespolone kolor nadwozia to ciemny granat a oto zdjęcia:

1.

76634216sv9.th.jpg

2.

51080613fr1.th.jpg

3.

64487153kn5.th.jpg

4.

26366120uu3.th.jpg

Proszę o wsparcie

Opublikowano

witaj grippen moze sie myle ale wg mnie II lift bedzie najlepszy ,ewentualnie zastanawiał bym sie nad lampami które zaprezentował ykk (całkiem ciekawe)w sumie twoja kasa - twoja decyzja :) to Tobie sie musza podobac i bedzie ok pozdrawiam

Opublikowano

Fajne są 1. fajnie wyglądają ;)

Opublikowano

Lampki które zpoadał ykk są ładne, i je bym zaproponował :)

Opublikowano

moim zdaniem do ciemnego wozu zdecydowanie czarne LEDY !!!! widzialem takie na takim kolorze i sa za***iste

Opublikowano

jak dla mnie najlepsze sa te po 2 lift. :thumbup: co oryginal to oryginal ale to tylko moje zdanie :a4fan:

Opublikowano

2 lift może być chociaż nr.4 też niczego sobie :cool:

Opublikowano

nr 4 :th: 1 i 2 wg mnie przesadzone, ten odblask ma się nijak do całości

Opublikowano

Stawiam na "czwóreczkę" :th:

Opublikowano

2 lift może być chociaż nr.4 też niczego sobie :cool:

popieram kolegę, a te pierwsze to nie wiadomo jak na aucie wyglądaja

Opublikowano

3 albo 4

Opublikowano

ja mam u siebie założone nr 1 (diodowe czarne) i jestem z nich bardzo zadowolony. świecą rewelacyjnie i wygladają rewelacyjnie, szczególnie w nocy. ale nie każdemu muszą sie podobać.

:a4fan:

Opublikowano

no te sa w porzo. :th: zwłaszcza ze jest możliwość przełożenia nakładki pod lampą bo w tym pierwszym linku co podałes to ta chromowana nakładka jest przykręcana na 4 przypałowe śrubki a powinna być na 6 zatrzasków. co do lamp które podał @Grippen to 4.

przy zakupie tylnych lamp trzeba zwrócić uwagę na mocowanie nakładek, na poniższym zdjęciu widac różnicę, jeśli kupimy lampy z mocowaniem nakładek na 4 srubki, możemy sie pożegnać z przekładką oryginalnych które sa w kolorze nadwozia, chyba że spiłuje sie te zatrzaski i przyklei np. poxipolem co raczej jest :sick3:

06c6c4f60962eb7e.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jedne z dwoch "ykk"owych albo po II lifcie ;D

Opublikowano

Cinasy daly czadu, :thumbup: 2 lift to moj glos

Opublikowano

a te co zapodał ykk w drugim linku podobają ci się?

Opublikowano

Nareszcie ktoś zrobił LEDY do B5 które nie sa obciachowe (ori nadal maja styl)

Niech ja znajde Do Avanta... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ładne są i widze że praktycznie jesteście za II Liftem i takie pewnie założe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.