Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co Ci aż tyle sprężyn?

Opublikowano
  • Autor

po co Ci aż tyle sprężyn?

A ile mam zaworów ? :>

Opublikowano

po co Ci aż tyle sprężyn?

A ile mam zaworów ? :>

tyle co ja :decayed:
Opublikowano
  • Autor

A co mialem brac mniej sprezynek ? :decayed:

Raz zawor sie schowa a raz nie zdarzy ? :gwizdanie:

Opublikowano

ja chyba wezmę boost 52mm

weż tez wskaznik cisnienia oleju :good: :good:

Opublikowano

ja chyba wezmę boost 52mm

weż tez wskaznik cisnienia oleju :good: :good:

mówisz :mysli:

Opublikowano

jak najbardziej sie przyda

bo wskaznik temp oleju masz w serii

Opublikowano

jak najbardziej sie przyda

bo wskaznik temp oleju masz w serii

w sumie to i moze masz racje, od razu z podstawka byłoby wyjscie na chłodniczke oleju

Opublikowano

tylko tam musisz zrobic sobie trójnik

aby zamontowac równoczesnie czujnik na kontrolke i do wskaznika

ale masz nudy na wykładach........

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko tam musisz zrobic sobie trójnik

aby zamontowac równoczesnie czujnik na kontrolke i do wskaznika

ale masz nudy na wykładach........

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nudy jak .uj ale co zrobic. dorze ze WIFI jest :decayed:

przecież w podstawce sa wyjscia na czujniki. po co trójnik :mysli:

Opublikowano

ja mam tylko jedno, chyba ze S4-ka ma ich dwa :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaa....

no cos takiego mozna zapodac czemu nie

myslałem o tym jezeli temperatura oleju bedzie osiagac zbyt wysokie wartosci

jak wracałem z CH to ciąłem ok 15km non stop 200km/h i temperatura oleju

nie przekroczyła 120 stopni

Opublikowano

z podstawki masz od razu wyjscie na dodatkową chłodnicę oleju :wink4:

Opublikowano

wiem o tym

juz wczesniej sie nad tym zastanawiałem ale stwierdziałem ze na razie nie jest mi to potrzebne

jak bede zmieniał turbulum na wieksze to zobacze co bedzie sie działo z temp oleju

Opublikowano

przy serii nie ma sensu wydawac na to kase

Opublikowano

Widzę cewki Beru. Sa ori, czy cos mocniejszego?

Opublikowano
  • Autor

Ori...

Opublikowano

Szczerze jakos mi nie przeszkadzaja...albo sie przyzwyczailem

W okularach przeciw słonecznych trza jeździć jak są wszystkie 3 włączone :decayed: Chyba, że masz czerwone podświetlenie, bo na białym to jakaś masakra :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________Z tymi podstawkami to trza uważać, bo te najtańsze chińskie to chłam i często są z nimi problemy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szczerze jakos mi nie przeszkadzaja...albo sie przyzwyczailem

W okularach przeciw słonecznych trza jeździć jak są wszystkie 3 włączone :decayed: Chyba, że masz czerwone podświetlenie, bo na białym to jakaś masakra :gwizdanie:

Nie no czerwone, czerwone :) Musi pasowac do reszty ;)[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 08:31_________________________________________________Small update...str 1 :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.