Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: dzis nareszcie znalazlem troche czasu aby pochwalic sie moja druga furka :przebiegly: tym razem B6 :rolleyes: niby nic nadzywczajnego ale moze byc... :gwizdanie: dobra koniec gadania czas na opis:

A4 B6 1,9TDi 101KM 2004r sprowadzone z niemcowni od 76letnego dziadka ktory byl pierwszym wlascicielem tego auta :wink4:

auto przed kupnem bylo po full serwisie czyli byly zmienione 4 amorki,4tarcze+klocki,wszystkie plyny,oleje, paski,rozrzad :good: TUV wazny do 2011r

przebieg udokumentowany 240tyś :)

Wyposażnie:(seria)

-2elektryczne szyby

-el. lusterka

-klimatronik 2strefowy

-full pakiet oswietlenie + ori oswietlenie klamek wewnatrz :slina::kox:

-grzane stolki

-concert II na cd + zmieniarka

-parktronic

inne duperele :decayed: szalu nie ma :gwizdanie:

zaplanowane mody :decayed:

- BRAK

0a054e10fd27bdd6med.jpg

744e72457b5738e1med.jpg

0d6b85c8b2b9c891med.jpg

c4b0235d7296a204med.jpg

7486579eaa98a8b4med.jpg

11fefc82200f2b4bmed.jpg

Opublikowano

jak brak modów? felga, gleba oraz xenon i spryski :good: no i jakiś program :cool1:

tak to fajna - kolor dobry :kox:

Opublikowano

fajna B6, zmień dane w profilu :wink4:

Opublikowano

gratuluje zakupu:) piekny kolor (mam taki sam )

i oby sie dobrze sprawowala :kox:

Opublikowano

fajna B6, zmień dane w profilu :wink4:

ale b5 też ma dalej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

fajna B6, zmień dane w profilu :wink4:

ale b5 też ma dalej :wink4:

i b4 :kox::good:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 12:12_________________________________________________

jak brak modów? felga, gleba oraz xenon i spryski :good: no i jakiś program :cool1:

tak to fajna - kolor dobry :kox:

zostaje seria :chytry: michu z PW wiesz dlaczego :decayed:

Opublikowano

ładne autko ,bezawaryjnej jazdy życzę

Opublikowano
  • Autor

ładne autko ,bezawaryjnej jazdy życzę

dziex :cool1:

Opublikowano

przebieg udokumentowany 240tyś :)

to ladnie, dziadzius krecil 40 tys. km rocznie, chyba daleko na dzialke mial :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przebieg udokumentowany 240tyś :)

to ladnie, dziadzius krecil 40 tys. km rocznie, chyba daleko na dzialke mial :naughty:

mial wnuczka :gwizdanie: jest ksiazka jest udokumentowane. nie intetesuje mnie gdzie dziadek mial dzialke :cool1: ostatni przeglad wbity w ksiazke byl pod koniec lipca gdzie auto mialo 238tys obecnie ma 244 :tongue4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 13:55_________________________________________________dziadek na grzyby do francji jezdzil albo na "żabke" :wink4::polew:

Opublikowano

piękna b6 i na dodatek ten kolor :slina:

Opublikowano

Ładna B6, pozakrywaj blachy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładna B6, pozakrywaj blachy :wink4:

ok :good: mozecie jak zabierac AC zaplacone :tongue4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 18:10_________________________________________________zartuje :wink4: lepiej zeby zostala :)

Opublikowano

Fajny furacz :) i dlaczego nie miałby byc nadzywczajny? Witaj w gronie B6 :)

Opublikowano

zaplanowane mody :decayed:

- BRAK

but why? ;(

Opublikowano

piękny kolorek :good:

Opublikowano

Strasznie daleko dziadek miał do kościoła... 240tyś. km przebiegu :D

Opublikowano
  • Autor

nie czepiac sie :wink4: sprawdzony w ASO jest git :good: modow brak bo autko nie bedze uzywane przeze mnie :wink4:

Opublikowano

kolor :kox: polowałem na taki :tongue4: mocy troche malo i szkoda ze brak planów

Opublikowano
  • Autor

kolor :kox: polowałem na taki :tongue4: mocy troche malo i szkoda ze brak planów

NARAZIE brak :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.