Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę się podjąć takiego sklecenia filmów ;) Posiadam bodajże już kilka swoich filmików w tych prędkościach, mógłbym pomierzyć czasy danych przyspieszeń przy użyciu jakiegoś video software, dzieki czemu czas byłby megadokładny. Jest opcja.. Można się spotkac 11.09, na Torze Poznań odbywają się zawody, tam po ich zakończeniu można korzystać jeszcze z prostej start-meta, tam możnaby bezpiecznie nakręcić jakieś filmy i porównać auta, co wy na to? A i wracając. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym sklejeniem filmów, to wysyłajcie mi linki do rapidshare, czy gdzie tam umieścicie pliki na maila, PW bądź gg. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 05/09 będę w poznaniu , ale nie znajdę raczej czasu żeby się złapać i porobić pomiary. 11/09 prędzej by mi pasował chyba , że mi coś jeszcze wyskoczy , bo to różnie bywa. Jeszcze tak dalekich planów nie mam i dlatego nic nie obiecuję.

@Kuredu jak będziesz w okolicach warszawy to daj znać :wink4: tel. mój masz na PW

@ KENOiX ,Ty jesteś z wawy to możemy porównać w każdej chwili , kiedy tylko chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ KENOiX ,Ty jesteś z wawy to możemy porównać w każdej chwili , kiedy tylko chcesz smiley

no trzeba będzie ciekawy jestem jaka dzieli przepaść te silniki no i manual/automat

11.09 w Poznaniu ja odpadam niestety ;( przed 15 w ogóle krucho u mnie z czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 05/09 będę w poznaniu , ale nie znajdę raczej czasu żeby się złapać i porobić pomiary. 11/09 prędzej by mi pasował chyba , że mi coś jeszcze wyskoczy , bo to różnie bywa.

Carlos szczerze to mnie (i pewnie nie tylko mnie ) najbardziej interesuje jak sie ma to twoje TDI do tego S4 , ja nie musze miec pomiarow filmow itp. itd wystarczy tylko wasze slowo ze bylo tak i tak a ja temu dam wiare a fakt zebranie tylu ludzi w jednym miejscu o jednej godzinie i konkretnego dnia to moze i rok zabrac.

Chodzi tylko o to zeby moze Yamaha podjechal do ciebie na 15 min. jak juz pozalatwiasz wszystko i bedziesz wracal A2 ( bo tak pewnie bedziesz jechal ) i zebys cie po prostu zrobili dwie trzy proby nawet nie ze stojacego tylo z rolki.Ot tyle.Wszyscy umieramy tu z ciekawosci na ile to 3.0 TDI utrzyma sie za tym S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naj bardziej , ja tylko mialem na mysli ograniczenie czasu jak ktos go moze miec malo, ale jub by bylo z filmem i jakos to zlepione to juz wogole wypas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0TDI pewnie nie utrzyma się za S4, ale ciekawy jestem czy to będzie przypaść, czy niewielka różnica. Choć następny ma być S4, to i tak będę kibicował klekotowi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wróciłem ale nic nie nakręciłem bo się rozpadało strasznie :thumbdown: stwierdziłem że nagram jeden film 60-200km/h i yamaha go ładnie zmontuje z innymi, bez sensu robić kilka osobnych, jak ma sprzęt to i też wyliczy 100-200 przy okazji. moje stoperowe mierzenie dawało niecałe 13 zobaczymy jak wyjdzie z jego pomiarami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tylko nie zapomnijcie wymienić kierowników w autach przy bezpośrednich próbach.

Różnica może być kolosalna.

Aha, o wyłączeniu klimy i ESP chyba nie muszę mówić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhm sorry edmondo, nie będę wyłączał klimy, radia i oświetlenia wnętrza, żeby pojechać szybciej :decayed::wink4: Im więcej nagracie, tym więcej będzie do porównywania, więc kręcić, 0-200, 60-160, 100-200, 200-300... ;) A wszystko się później poklei wg takich samych przyspieszeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhm sorry edmondo, nie będę wyłączał klimy, radia i oświetlenia wnętrza, żeby pojechać szybciej :decayed::wink4: Im więcej nagracie, tym więcej będzie do porównywania, więc kręcić, 0-200, 60-160, 100-200, 200-300... ;) A wszystko się później poklei wg takich samych przyspieszeń ;)

Tylko, żeby Ci potem nie powiedzieli, że ..."to przecież nie jedzie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu od 100-200 niecałe 13 sec. Ci wyszło :shocked:

mierzyłem na wiosnę ze dwa razy i był wynik 12.95 ale to wg stopera i mojego pomiaru ale wg profi pomiaru nie powinno być wielkiej róznicy, jutro i sobota odpada na kręcenie więc zostaje czekąc na ładną pogodę w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu, jeśli 100-200 robisz w 13s. to nawet fakt że przyspieszać zacząłbyś wcześniej dużo przed 100 to i tak nie mam pytań!

moje 100-200 robi w 25-26s, stoper włączając w chwili naciśniecia gazu, tak więc b8 rulez :good:

p.s. rozpadało się i zabrakło Q co ? :decayed:

60-200 w 13s, to nie wiem czy nawet rs6 da rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że raczej tak. Nasze S4 robi to w 15-16 (zależy czy gaz od zera, czy jedziemy 60 i wtedy but)

juz sie balem ze masz na mysli 100-200 :decayed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 01:03_________________________________________________

mierzyłem na wiosnę ze dwa razy i był wynik 12.95 ale to wg stopera i mojego pomiaru ale wg profi pomiaru nie powinno być wielkiej róznicy, jutro i sobota odpada na kręcenie więc zostaje czekąc na ładną pogodę w niedziele

13-14 sek to robi s4..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...