Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie Adas, mam nr do Pachury mogę wysłać, koleś ma przedstawicielstwo ABT na polskę, robił takie fury że :evil:

wykres przed i po programie ABT

http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_comabt/8K0_130_435_CAKA_HS_D.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przede wszystkim pasjonata z niego .... do tego większość czasu jeździ w niemczech bo w Polsce swego czasu nie znalazł sponsorów i co za tym idzie mało kto teraz zna Pachurę .... ale on chyba ma to gdzieś ...... aaa też ma A4 i to jaką :evil:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 19:58_________________________________________________Bartek podaj mu numer do kolesia z A5 i do Pachury i niech sobie zrobi wstępne rozeznanie i porównanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha i co liczyłeś czasy z moich nagrań może :mysli:

co do programu to z tego co wiem to programem można 100KM cyknąć :evil:

no jak nie liczyl jak juz chce program robic :decayed::wink4:

ja bym pojechał najpierw do tego kolesia co robił Kuredowi ....

ale co to za koles on sam to robi przywatnie , czy ma jakas firme ktora sietym zajmuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przede wszystkim pasjonata z niego .... do tego większość czasu jeździ w niemczech bo w Polsce swego czasu nie znalazł sponsorów i co za tym idzie mało kto teraz zna Pachurę .... ale on chyba ma to gdzieś ...... aaa też ma A4 i to jaką :evil:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 19:58_________________________________________________Bartek podaj mu numer do kolesia z A5 i do Pachury i niech sobie zrobi wstępne rozeznanie i porównanie ....

Pachura młodszy jeździ w WSMP Leonem SuperCopa w zespole Seat Sport Polska, starszy nie jeżdzi w Polsce bo jeździ w cyklu Seat Leon SuperCopa i ma zabronione startowanie w innym cyklu Leonem.

SuperCopa nie jest niemieckim cyklem, to tak dla wyjaśnienia żeby się legendy nie szerzyły :wink4:

Abt napewno godne polecenia :good: podobnie jak MTM, jednak cenę napewno zaproponują ciekawą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, nie mówimy o młodym .... Patryka miałem na myśli :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:14_________________________________________________Turdzi gość pracował w Audi kupę lat ... potem chyba założysz swoją firmę i teraz współpracuje z Auto Premium Audi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi[/b] gość pracował w Audi kupę lat ... potem chyba założysz swoją firmę i teraz współpracuje z Auto Premium Audi ...

nie chce nikogo osądzać nie znając, jednak nie oddałbym nawet mojej kanapy do gościa, który coś, kiedyś, gdzieś, być może..itd a co dopiero spaprać auto za 250k zł, byłoby szkoda..

Yamaha, zanim podkręcisz s4, nakręć coś dla porównania :wink4:

co jest z dieslami? w Warszawie nie ma kawałka prostej ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest człowiek który jako jedyny wgrywa programy dla Audi Auto Premium w Poznaniu .... wcześniej po prostu tam pracował a teraz wykonuje prace dla MTM (ale pewien nie jestem, Bartek będzie wiedział dokładnie) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamahajak masz robic sam program , to powiem ci szczerze ze pojechal bym do ABT lub MTM , tak jak pisze KmK nie oddal bym teakiego auta komus kto w zyciu go nie robil i mial by sie uczyc na nim.Popytaj na roznych forach ,moze ktos juz robil to auto w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może dołącze się do porównania

1.8T ~300ps masa 1500 jak wyjmę audio :decayed:

filmy 50 - 150 i 100-200 sie przetwarzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ile ja wyciągnę z tego 115PS ? Jak na razie to i tak się cieszę ze do 100km/h robię mniej niż katalogowo pisze :tongue4:

bys sie zdziwil,ale to nie temat o 1.9tdi ,tych tematow jest wiele na forum wiec se poczytaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam, nie spamować w ciekawym temacie :tongue4:

czy ja mam wrażenie /wizualne/ że b8 jedzie lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qri:

50-100 3,0 sek

50-150: 7,6 sek

100-200: 12,7 sek

Kuredu:

50-100: 3,5 sek

50-150: 8,4

70-200: 15,9 sek

(z tego 100-200: 13,1 sek)

450yamaha:

50-100 3,0 sek

50-150 8,0 sek

100-200: 12,8 sek

Zrobione. Bezpośrednio udało się tyle zestawić:

50-100: Qri 3.0 Kuredu 3.5 450yamaha 3.0

50-150: Qri 7.6 Kuredu 8.4 450yamaha 8.0

100-200: Qru 12.7 Kuredu 13.1 450yamaha 12.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dasz rade to wyciagnij tez moje 50-100 bedzie pierwsze bezposrednie porównanie :)

chociaz imo 50-100 pokaze najmniejsze roznice, o ile w ogóle jakiekolwiek pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...