Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja też nagram jakieś filmiki to się pośmiejemy :P myślę że 100-200 to będzie koło 30s :)

to juz można nazywać "krótkim filmem sensacyjno-przygodowym" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz można nazywać "krótkim filmem sensacyjno-przygodowym"

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryjdzie CoLo, przyjdą RSy i mnie zdejmą z piedestału :kox:

trzeba bedzie w listopadzie kupic evkę :D

z piedestału to już jesteś zdjęty przynajmniej jeśli chodzi o 100-200

tak jak mówiłem nie dawał mi spokoju mój czas 100-200 więc się trochę pobawiłem i podzieliłem film dokładnie za pomocą programu virtualdub i od 99 do 199 jest dokładnie 12.6, właśnie wrzucam filmik na youtube po podzielenie na konkretny moment 99-199[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 19:40_________________________________________________

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 21:07_________________________________________________50-100 i 50-150 wyniki są ok natomiast 70-199 program pokazuje czas 15.4 także trochę to się różni od pomiarów yamaha. w tym programie jest podział sekundy do 3miejsc po przecinku także Panowie możecie naprawdę dokładnie sprawdzić czasy przyśpieszeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Carlos uda ci sie cos nagrac ?Moze chciaz moze stoperem pomierz te przedzialy ktore yamaha wyliczal tak co bym mniej wiecej wiadomo bylo gdzie to 3.0 TDI lezy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegoniłem moją serię 2.5k km po autostradach na wakacjach, mam nadzieję, że się odmuliła po mieście, zaleje vpower racing, wyjezdzę większość baku i też nakręce dla porównanaia z 2.0T b7 po programie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Carlos uda ci sie cos nagrac ?Moze chciaz moze stoperem pomierz te przedzialy ktore yamaha wyliczal tak co bym mniej wiecej wiadomo bylo gdzie to 3.0 TDI lezy :wink4:

Dzisiaj jak taka pogoda utrzyma się do końca, to późnym wieczorem wyskakuję i nagrywam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie , tym bardzie ze wiesc gminna niesie ze utrzymuje sie nim za prosiakiem GT2 :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak jedzie to jeszcze czuje spaliny ?? :decayed:

czekamy na avi mocnego diesla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak jedzie to jeszcze czuje spaliny ?? :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:28_________________________________________________

Dzisiaj jak taka pogoda utrzyma się do końca, to późnym wieczorem wyskakuję i nagrywam

trache z ci z tym schodzi :wink4: ale bez posiechu dzis jedzilem B8 3.0TDI i mam juz wyobrazenie jak to moze jezdzic po programie :naughty: - bajeczny motorek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej spróbować dorwać takiego 3.0tdi i poganiać się z nim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3.0 tdi b7 porównanie mam, bo gonilem się z Mironem, jestem ciekaw ile mocniejsze jest b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3.0 tdi b7 porównanie mam, bo gonilem się z Mironem, jestem ciekaw ile mocniejsze jest b8

nigdy nie jechalem B7 3.0 TDI ale mam porownanie do B8 2.0T Q i teraz do B8 3.0 TDI.

To jednak inna bajka + nic jednak nie zastapi pojemnosci i 3 litrwy motor zawsze bedzie sobie lepiej radzil ze stratami w napedach.

Jedyny minus 3.0 TDI to ze czuc w prowadzeniu tego smoka z przodu.Nawet nie che sobie wyobrazac jak jezdzi auto ktore ma 600Nm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus 3.0 TDIQ w A5 to zauważyłem na lekko wilgotnej nawierzchni, 1,2,3 ESP i auto dziwnie zjeżdżało na lewą stronę, trzeba mocno kierę trzymać, 3.0 204 (B7) w tipie było zajewiste szczególnie na śniegu

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania, to moje B7 3.0TDI Q jedzie:

50-100 - 3,6s

50-150 - 9,2s

100-200 - 16,5s

O ile te pierwsze czasy nie są aż takie złe, to 100-200, to już jakaś przepaść.

Fakt faktem, że mierzyłem to dawno temu przy normalnej jeździe, z pasażerem i bakiem zatankowanym do trasy.

No ale masa samochodu i quattro jednak dają znać o sobie przy szybszej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś TDI

A tak na marginesie, w weekend robiłem jeszcze próby z prawie pustym bakiem na różnych odcinkach. Przy prędkościach 100-200 bardzo dużo zależy od nachylenia drogi i wiatru. I niestety muszę skorygować wyliczenia Yamahy ;( Realnie patrząc moje autko 100-200 robi w jakieś 17s

Ciekawe jak do tych wyników mają się seryjne ustawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam serie i spróbuje się dziś wyrwać na pomiary :wink4:

reasumując b7 3.0tdi jedzie jak b7 2.0T ~260hp.. to przyznam jestem zawiedziony, gdzie w takim razie te Nm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...