Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

od kiedy wsadzają za kratki za filmy kręcone na autobahnie w DE ????????? w PL większość jest takich filmików

nie mam takiej drogi pod Oslo zeby mozna sie bylo rozpedzic do 200 , albo inaczj droga jest ale konsekwencje sa na prawde takie a tu z policja na drodze to nie przelwki , masz pierdel gwarnatowany kare taka ze auto za to kupisz i tracisz prawko na 3 lata i jak dobrze porzadzisz to i dozywotnio.Do tego samochodzy maja bardzo nieoznakowane i jezdza doslownie wszystkim , od passko volvo po jakies nissany terano skody i stare toyoty.Nie dziekuje.Nakrece moze cos jak bede w PL.

kuzwa to po co Wam tam auta ktorymi mozna jezdzic powiedzmy + 200 km/h jak kazdy sie boi z konikow korzystac, tylko ze nie mow ze do wyprzedzania bo przeciez chyba nie wyprzedzacie bo wszyscy jada przepisowo , a za nie przepisowe wyprzedzanie czy predkosc pewnie mozna male auto kupic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper w NO widziałem ścigantów, uwierz mi ale swoją drogą tam nie ma gdzie za szybko pojechać ze względu na kary, drogi złe nie są, u nas na zwykłych drogach ludzie zapieprzają aż hej, tam też ale nie tylu co u nas, twoje pytanie jest trochę tendencyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa to po co Wam tam auta ktorymi mozna jezdzic powiedzmy + 200 km/h jak kazdy sie boi z konikow korzystac, tylko ze nie mow ze do wyprzedzania bo przeciez chyba nie wyprzedzacie bo wszyscy jada przepisowo , a za nie przepisowe wyprzedzanie czy predkosc pewnie mozna male auto kupic :/

a tobie po co takie auto skoro kolo lublina tez nie ma gdzie pojechac 200 + ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma prosta lubartow kock jest idealna , samolot tam moze wyladowac, nie oznacza to ze jezdze tam tak szybko ale warunki sa. Ale nie jade napewno 90 bo jak pojade wiecej to pojde siedziec :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie marudzę , przynajmniej na drogach jest bardzo bezpiecznie bo kazdy jedzie te 90 , a nie jeden 50 a drugi 150 bo tak sie jezdzi po PL :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kazdy jedzie 90, czy masz 1,2 tfsi czy 5.0 V10 jedziesz 90 zawsze. po cholere wtedy 5.0 ?? Akurat w polsce jest to bardzo istotne bo albo wyprzedzisz sznurek samochodow ciagnacy sie za jeba.... cysterna ktora jedzie przy samym sroku albo jedziesz 70 km/h wezykiem przez 50 km :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego mam nie wyprzedzac , troche dziwna ta twoja logika to tak ja by powiedziec ze tylko niemcy moga miec auta ktore jezdza 200+ bo nigdzie indziej na swiecie nie jest to dozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika z d*py, chcial kupic B8 Q - kupil. A jaki niby mniejszy silnik mial wybrac? 1.8T? bez sensu. 2.0TDI? nie chcial dizla - wiec jest 2.0T, bo 1,4 w A4 nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper tam jest inna kultura jazdy, obecnie to u nas chyba jest bardziej przerąbane z TIRami omijającymi autostrady i całe Viatolle, też można mieć full koników i się nie pojedzie, np. Poznań - Pniewy średnia prędkość 50 km/h, podobnie robi się Poznań - Września a na innych bocznych to jeszcze gorzej

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dla mnie w kraju w ktorym za za szybka jazde mozna pojsc do pierdla a za rozstrzelanie 70 ludzi max mozna dostac 21 lat jest cos nie tak no ale zamykamy bo sie ot zrobilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dla mnie w kraju w ktorym za za szybka jazde mozna pojsc do pierdla a za rozstrzelanie 70 ludzi max mozna dostac 21 lat jest cos nie tak no ale zamykamy bo sie ot zrobilo

a co jest nie tak ? ile to debili w PL zabilo pewnie tysiace ludzi przez swoja glupote ? W PL niektorym to dozywociepowinni dawac za jazde i wybryki.

Kara moze surowa i stosowana w ekstremalnych przypadkach a w NO na drogach rocznie moze zgnie 100 osob a w PL 10.000 ! Przemysl to sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porównywać - Polacy mają zupełnie inną mentalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dla mnie w kraju w ktorym za za szybka jazde mozna pojsc do pierdla a za rozstrzelanie 70 ludzi max mozna dostac 21 lat jest cos nie tak no ale zamykamy bo sie ot zrobilo

a co jest nie tak ? ile to debili w PL zabilo pewnie tysiace ludzi przez swoja glupote ? W PL niektorym to dozywociepowinni dawac za jazde i wybryki.

Kara moze surowa i stosowana w ekstremalnych przypadkach a w NO na drogach rocznie moze zgnie 100 osob a w PL 10.000 ! Przemysl to sobie.

W PL nie ma drog i sa szybkie samochody.

Gdybysmy mieli taka siec autostrad jak inne kraje, to wypadkow byloby o wiele wiele mniej, bo ruch na lokalnych trasach bylby znacznie mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL niektorym to dozywociepowinni dawac za jazde i wybryki.

Kara moze surowa i stosowana w ekstremalnych przypadkach a w NO na drogach rocznie moze zgnie 100 osob a w PL 10.000 ! Przemysl to sobie.

W PL nie ma drog i sa szybkie samochody.

Gdybysmy mieli taka siec autostrad jak inne kraje, to wypadkow byloby o wiele wiele mniej, bo ruch na lokalnych trasach bylby znacznie mniejszy.

a ja sie moge z toba zalozyc ze drogi nie maja tu wiekszego znaczenia , beda nowe lepsze i tez bedzie tyle osob ginac bo bedzie sie jezdzic jeszcze szybciej. To metalnosc kierowcow jest problemem.Pamietaj ze mamy o dobre 60-70 lat mniej w nauce kultury na drogach niz inne europejskie kraje a samoe drogi to jedyne pole do pokazania je jestem lepszy szybszy itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda OT jest ogromny :kox: to zapewne prawda tkwi po środku.. państwo policyjne typu system skandynawski jest jedną skrajnością, z drugiej strony system polski czyli partyzantka i wolna amerykanka w wydaniu europejskim.

Jestem za rygorystycznym egzekwowaniem przepisów, w terenie zabudowanym, w miescie, na drogach osiedlowych, jednak jestem tez za autostradami bez ograniczen typu DE, ale ich nie ma i jak widac nie prędko będą.

Jednocześnie jestem również za rygorystycznym i technicznym(!) szkoleniem młodych kierowców, za obowiązkowym corocznym kursom typu sjs, a daje głowe, że 50% forumowiczów miałoby pot na plecach.

Sporo osób by zwolniło gdyby przekonali się że przy 60 nie są w stanie opanować auta a co dopiero 160..

Mentalność można zmienić, ale trzeba zacząć od podstaw, na początek, jest to o wiele tańsze niż rozbudowa dróg, które są w dramatycznym stanie.

Głupota i brak techniki i umiejetności w większosci zabija, a jak to ktoś mądrze powiedział, to nie prędkość zabija, ale nagła jej utrata.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie wiem co z ta mentalnoscia ale jak wracalem ostatnio z morza i jechalem A1 z gdanska do grudziadza to bylem w szoku a dlaczego ?? bo myslalem ze wszyscy beda tam za***rdalac jak potluczeni, sam jechalem ok 150 km/h i na calym odcinku autosdrady zostalem wyprzedzony tylko raz!! , cala reszta jechala 140-150 , czyli zgodnie z przepisami. I to nie szybka jazda zabija co udowadniaja niemcy. A wracajac do tego ze w NO tak malo ludzi ginie na drogach, no to super tylko wracamy do poczatku tego OT , po cholere tam wogole samochody ktorymi mozna jezdzic 200-250 km/h na godzine. One nawet nie zostana dotarte jak tam 100 nie przekraczaja ludzie. Niech wszyscy sobie kupia priusy jezdza tak samo i bedzie przynajmniej lepiej z srodowiskiem. A jesli porownujesz ludzi ktorzy zgineli na drodze do ludzi ktorych rozstrzelal polityczny psychol to powodzenia. Ja temat skonczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota i brak techniki i umiejetności, blondynki i dziadki za kierownicą Tico w większosci zabija

świeta racja ale dodam od siebie: czasami Ci co jadą za wolno często doprowadzają do wypadków, więc sama "za duża" prędkość nie jest wyznacznikiem wypadkowości[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 21:51_________________________________________________snajper tam te auta są potrzebne i Szwedom też, żeby mogli przyjechać do PL na Gran Turismo Polonia i poszpanować i pośmigac na torze Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blondynki i dziadki za kierownicą Tico w większosci zabija

co to kurde za wkładanie słów w moje wypowiedzi ?! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tego ze w NO tak malo ludzi ginie na drogach, no to super tylko wracamy do poczatku tego OT , po cholere tam wogole samochody ktorymi mozna jezdzic 200-250 km/h na godzine. One nawet nie zostana dotarte jak tam 100 nie przekraczaja ludzie. Niech wszyscy sobie kupia priusy jezdza tak samo i bedzie przynajmniej lepiej z srodowiskiem.

wiesz sa ludzie dla ktorych liczy sie dynamika samochodu i przyjemnosc prowadzenia auta w zakretach ( np: na pieknych gorskich kretych drogach ktorych w NO nie brakuje ) a sa tez mistrzowie prostej.....

Ja zapytam sie ciebie w tami razie po co w PL ludzie kupuja supresamochody jak tym tez sie nie da jezdzic i to nie ze wgledu na ograniczenia predkosci a na drogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...