Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

colo w edycji filmow moze obrocic obraz :wink4:

tak ale proporcje sie zmieniaja i obraz mniejszy ;)[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 18:16_________________________________________________dobra, edytuje sie video :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoLo , miny kierowników grubych fur bezcenne :wink4:

potwornie to zapier... :good:

podejrzewam, że s4 b8 po remapie też na podobnym pułapie jedzie, co powoduje, że wiem na co muszę zamienić moją b7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze komus bedzie sie chcialo policzyc moje padlo

oooo pier_ole :shocked:

tylko nie mów że masz ośkę :kox:

na ile była wystrojona?

1.8TQ to chyba nie oska ;)

W opisie i podpisie jest napisane na ile wystrojone :hi:

no ok :tongue4: wiesz jak jest czasem w tytule ludzie bajki wypisują , a po lewej masz FWD :wink4:

stage 1 czy 2? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ludzie czasem w tytule taaaakie rzeczy wypisują, a po lewej masz FWD :wink4:

stage 1 czy 2? :naughty

pod filmem pisze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mamy najszybszego killera :evil: Ale popitala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze komus bedzie sie chcialo policzyc moje padlo

oooo pier_ole :shocked:

tylko nie mów że masz ośkę :kox:

na ile była wystrojona?

1.8TQ to chyba nie oska ;)

W opisie i podpisie jest napisane na ile wystrojone :hi:

no ok :tongue4: wiesz jak jest czasem w tytule ludzie bajki wypisują , a po lewej masz FWD :wink4:

stage 1 czy 2? :naughty:

sądząc po czasie przyspieszania który jest lepszy niż w rs4 b5 ,to musi być stage 2 , chyba że jest jeszcze stage 3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ostatnio porównywałem mojego b5 1.8t aeb do szwagra b6 1.8t avj quattro, oba auta seria. Co dziwne nie miał żadnych szans nawet na starcie chociaż mój miał problemy z trakcją to na całej długości b6 nie wysunął się nawet przez moment na przód. Spodziewałem się że przynajmniej do 60 dotrzyma mi tempa. Czy ktoś porównywał do siebie takie auta? B6 cięższa o 250kg ale żeby aż tak kiepsko jechała? Najgorszy był punkt pomiarowy i meta zrobiona przez pana w niebieskiej czapeczce. Wygrany płaci mandaty:kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ostatnio porównywałem mojego b5 1.8t aeb do szwagra b6 1.8t avj quattro, oba auta seria. Co dziwne nie miał żadnych szans nawet na starcie chociaż mój miał problemy z trakcją to na całej długości b6 nie wysunął się nawet przez moment na przód. Spodziewałem się że przynajmniej do 60 dotrzyma mi tempa. Czy ktoś porównywał do siebie takie auta? B6 cięższa o 250kg ale żeby aż tak kiepsko jechała? Najgorszy był punkt pomiarowy i meta zrobiona przez pana w niebieskiej czapeczce. Wygrany płaci mandaty:kwasny:.

250kg to przepaść, q dodatkowo również zabiera werwę, zmierzcie 100-200 będzie znacznie lepsze odniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,próba mojego bex-sa ,raczej seria nic mi nie wiadomo aby bylo inaczej (kombi)

100-200 wychodzi ok 19 sekund ,czyli jak na ten silnik to raczej dobrze[/quote

ten sam samochód ,ta sama droga, te same kola 16" + chip

http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&feature=vm-privacy&video_id=lvd2Cvhser4

i od 100 - 200 wychodzi jakieś 14.6 s

---------- Post dopisany 05-12-2012 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 21:57 ----------

Witam ,próba mojego bex-sa ,raczej seria nic mi nie wiadomo aby bylo inaczej (kombi)

100-200 wychodzi ok 19 sekund ,czyli jak na ten silnik to raczej dobrze[/quote

ten sam samochód ,ta sama droga, te same kola 16" + chip

i od 100 - 200 wychodzi jakieś 14.6 s

---------- Post dopisany 26-12-2012 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2012 at 15:38 ----------

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby robić 100-200 poniżej 13s to trzeba mieć 300+ i grubo powyżej 400Nm, chyba że jest mega odchudzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka moc, stosunkowo na 16t przy 1.1bara jak u mnie powinno byc w granicach 280KM. Samochod nic nie odchudzony, waga 1340 wazony na dwoch wagach.Na filmie z dwiema osobami na pokładzie czyli plus jakies 160kg

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 03:10 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 21:39 ----------

i wszystko juz jasne: 300KM i 400Nm, przejaz 100-200 dwukrotnie powtórzony, wynik 12,6s :) jest dobrze

---------- Post dopisany at 03:11 ---------- Poprzedni post napisany at 03:10 ----------

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e93001242d377.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/480269_10151568819005815_315983861_n.jpg

---------- Post dopisany 11-03-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 03:11 ----------

jakby ktos był zainteresowany, samochod jest w dziale sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...