Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Może być 150 km/h, to i tak najczęściej wykorzystywany przedział :) . Wtedy możemy porównywać przedział 50-150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być 150 km/h, to i tak najczęściej wykorzystywany przedział :) . Wtedy możemy porównywać przedział 50-150

z którego biegu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z którego biegu??

jeśli dobrze pamiętam to założenie było, 50-150/100-200 pełnym dnem, bez ustalania konkretnych biegów.

od 50-200 Dieslem Ciezko bedzie :decayed:

bez przesady, przecież co drugi diesel lata po 200 spalając przy tym 5/100 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby wyliczyć czasy z tego filmiku ?

mieli byśmy jakieś porównanie z mocnym dieslem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenoix

wychodzi około 13-14sek ale filmik słabej jakości i nie idzie go dokładnie podzielić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak próbowałem stoperem mierzyć (wiem, bardziej niedokładnie się już nie da)to mi 70-200 wychodzi w granicach 15s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam program to dzielenia filmów z dokładnością do 0,01sek ale niestety obraz się rozmywa i nic nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu jestes z Lublina? bo woj masz wpisane wielkopolskie.... :) jak jestes w lbl to mozemy cos nagrac , chlopaki chyba spotuja w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociąłem

0-100 - 6.1 sek

0-200 - 18.3 sek czyli 100-200 12.2sek

jakie masz opony malik ??

coraz bardziej mnie te DSG zaskakuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że auto ma kopa :good: i daje Ci pewnie mega frajdę

elastyczność 50-100 rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie........ , to musisz nagrac ten co mial byc ponizej 5 sek ,bo na tym jakos tego nie widze

dla ciebie cokolwiek bym nie nagrał to pewnie byś nie zobaczył

ciezko zobaczyć rzeczy które nie występują w przyrodzie :wink4:, do tego trzeba miec bujna wyobraźnie i ty widać ja masz :) co nie zmienia faktu ze auto jak juz ruszy to konkretnie za***rdala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, sam przyznałem, że te 5s raczej jest nierealne. Nie ma co sobie dopierdzielać dalej :wink4:

Zostawiam was w tej waszej piaskownicy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie........ , to musisz nagrac ten co mial byc ponizej 5 sek ,bo na tym jakos tego nie widze

dla ciebie cokolwiek bym nie nagrał to pewnie byś nie zobaczył

ciezko zobaczyć rzeczy które nie występują w przyrodzie :wink4:, do tego trzeba miec bujna wyobraźnie i ty widać ja masz :) co nie zmienia faktu ze auto jak juz ruszy to konkretnie zasuwa

turdzi a Ty nie cwaniakuj bo nie wrzucilem jeszcze filmikow sti i B8:decayed: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam jak bo za ten 0-200 to w NO moe go pierdla isc :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy wsadzają za kratki za filmy kręcone na autobahnie w DE ????????? w PL większość jest takich filmików

nie mam takiej drogi pod Oslo zeby mozna sie bylo rozpedzic do 200 , albo inaczj droga jest ale konsekwencje sa na prawde takie a tu z policja na drodze to nie przelwki , masz pierdel gwarnatowany kare taka ze auto za to kupisz i tracisz prawko na 3 lata i jak dobrze porzadzisz to i dozywotnio.Do tego samochodzy maja bardzo nieoznakowane i jezdza doslownie wszystkim , od passko volvo po jakies nissany terano skody i stare toyoty.Nie dziekuje.Nakrece moze cos jak bede w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...