Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

no ja nadal bym zobaczyl chetnie jakies 3.0 TDI B8 :naughty:

niedowiarkom "patrz Turdzi" pomogłem uwierzyć

zgadza sie w osiagi uwierzylem :cool1: ale w moc nie , gdyz kazdy z tunerow z ktorym rozmawialem na ten temat zaznacza ze graniczne wartoosci dla tego turbo to 270-275 KM :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja jestem z tych że lata mi generalnie czy tam jest 250KM czy 300KM, auto ma jechać. to jedzie w miarę ok ale dla mnie to stanowczo za mało i wiem że tu nic więcej nie opłaca się robić dlatego czekam cierpliwe aż pojawi się A7 3.0T pod moim domem

tam kilkoma zabiegami 500KM pęknie i wtedy powinno jechać. nie wiem kiedy ten dzień przyjdzie ale mam nadzieję że szybciej niż planuję :gwizdanie: :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja jestem z tych że lata mi generalnie czy tam jest 250KM czy 300KM, auto ma jechać. to jedzie w miarę ok ale dla mnie to stanowczo za mało i wiem że tu nic więcej nie opłaca się robić dlatego czekam cierpliwe aż pojawi się A7 3.0T pod moim domem

tam kilkoma zabiegami 500KM pęknie i wtedy powinno jechać. nie wiem kiedy ten dzień przyjdzie ale mam nadzieję że szybciej niż planuję :gwizdanie: :naughty::cool1:

tyle ze co to zmieni , starczy na miesiac dwa i tez bedzie malo.....tak to jest niestety dlatego zamiast inwestowac w zylion koni , mozna pomyslec o czmys co podniesie adrenaline w inny sposob , np: cos czym da sie latac bokami na uchara :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to juz jest rozwiazanie na dwa samochody - a tu chodzi o mozliwosc ostrzejszej jazdy w dowolnym momencie

zalozenie kupna czegos do latania bokami wymaga zakupu 2 samochodu - bo nie wyobrazam sobie codziennej eksploatacji driftowozu :D

z drugiej strony samemu rozwazam zakup 2 samochodów

jednego malolitrazowego do jazdy na codzien

drugiego 400+ do upalania w wolnych chwilach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to juz jest rozwiazanie na dwa samochody - a tu chodzi o mozliwosc ostrzejszej jazdy w dowolnym momencie

no jak ktos sie spelnia jadac 200 waska lesna droga , miedzy innymi automi to pewnie ma to sens , mozna tez sobie polatac jakims budzetowym 4x4 Turbo po toze czy innych tego typu imprezach miec 3 razy wiecej frajdy i sie jeszcze przy tym czegos nauczyc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się dzisiaj coś nagrać i puszczę do 450Yamahy, żeby policzył sekundy. Będzie kolejne porównanie, ale już widzę, że zostaję w tyle kilka długości ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , powstaie baza i bedzie mozna sprawdzic gdzie sie lezy w szeregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna pomyslec o czmys co podniesie adrenaline w inny sposob , np: cos czym da sie latac bokami na uchara :naughty:

Turdzi bokami latam tym http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.motocross-dirtbikes-atvs-guide.com/images/LTR450.jpg&imgrefurl=http://www.motocross-dirtbikes-atvs-guide.com/SuzukiAtv.html&usg=__iKIiYi0fEVT5xdZJYfWbNocHRKo=&h=374&w=600&sz=49&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=KAtytL1Z_vUYEM:&tbnh=128&tbnw=189&prev=/images%3Fq%3DLTR%2B450%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D800%26bih%3D386%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C119&itbs=1&iact=hc&vpx=475&vpy=102&dur=4649&hovh=177&hovw=284&tx=203&ty=107&ei=HuuFTNiEKcuj4QbRxYHSBA&oei=HuuFTNiEKcuj4QbRxYHSBA&esq=1&page=1&ndsp=6&ved=1t:429,r:5,s:0&biw=800&bih=386 i to jest moja zabawka w wolnych chwilach więc drugiego auta na tor nir potrzebuję, tym można latać i po torach i po lasach i po bagnach i radochy mam jak małe dziecko, co do tego że i 500KM będzie mało to zdaję sobie z tego sprawę ale nie mam parcia być najszybszy ii najmocniejszy tylko chodzi o to by auto dawało frajdę z jazdy, to dawało mi bardzo długo i nadal daje ale nie tyle co bym chciał, dlatego takie 500KM w cwyilnej wersji będzie wystarczające chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się dzisiaj coś nagrać i puszczę do 450Yamahy, żeby policzył sekundy. Będzie kolejne porównanie, ale już widzę, że zostaję w tyle kilka długości ;(

a ty masz zmodzone to 2.0 T ? cehtnie bym zobaczyl jak sie ma moj dyszel do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest największy zgryz... z jednej strony fajnie jest mieć 300ps do jazdy na codzien, dające frajde z jazdy i możliwość sprawnego wyprzedzania. A z drugiej... jak policze ile mniej wydawalbym miesięcznie na paliwo mając "smarta w dieslu", to chyba dałbym radę utrzymać mocne evo/sti na weekend dające jeszcze więcej funu, bo audi to mi szkoda palowac po torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo audi to mi szkoda palowac po torze

za wyjatkiem moze RS4 b7 i RS5 to zadne sie nie nadaje do zabawy a jesli chodzi o frajde z jazdy ( nie mowie o szybkosci tylko o zabawie ) to bije je nawet 20 letnie legacy turbo :wink4:

za to jesli chodzi o komfort jazdy w sprawny przemieszczaniu sie to zadne z powyzszych nie ma czego szukac , zawsze jest cos za cos :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się dzisiaj coś nagrać i puszczę do 450Yamahy, żeby policzył sekundy. Będzie kolejne porównanie, ale już widzę, że zostaję w tyle kilka długości ;(

a ty masz zmodzone to 2.0 T ? cehtnie bym zobaczyl jak sie ma moj dyszel do tego :)

Wysłałem do Kolegi 450Yamaha plik z nagranym przejazdem, zobaczymy co wyjdzie. Autko B7 2.0TFSI FWD około 260KM, program robiłem u Rogala.

Trochę dużo paliwka było w baku :disgust: i droga też lekko pofalowana. Dla porównania spróbuję zrobić jeszcze jedno nagranie gdzieś na płaskiej drodze i z mniejszą ilością paliwka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne wyniki do bazy. Pewnie limuzyna by 1 s urwała na 100-200. Ciekawe jak do już zebranych wyników mają się seryjne autka?

No i cały czas czekamy na jakieś diesle, a może jakiś RS :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryjdzie CoLo, przyjdą RSy i mnie zdejmą z piedestału :kox:

trzeba bedzie w listopadzie kupic evkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryjdzie CoLo, przyjdą RSy i mnie zdejmą z piedestału :kox:

trzeba bedzie w listopadzie kupic evkę :D

Narazie kamera rozladowana i kiepsko z czasem wiec az tak sie o mnie nie martw : :wink4:

A z tym RSem to zalezy bo o B7 to wcale nie koniecznie musisz sie martwic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...