Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

to może przy okazji jakieś normy ustalić ? tzn przedziały prędkości, 100-200 jak najbardziej, ale na mój gust 50-100 to za mało pokazuje, a 50-150 to akurat w sam raz do wyprzedzenia 2 tirów :wink4:

Yamaha, poskłada filmiki, a potem będzie wiedział jaki % nachylenia powinno mieć górka z której będzie mierzył s4 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50-100 3,0 sek

50-150: 7,6 sek

100-200: 12,7 sek

niezly sleeper :shocked: zrolki to ty pogonisz ta Ske :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że s4 b8 nie jedzie :decayed:

@kmk

Tak co yamaha nie będzie musiał est rzucać z przepaści :decayed::kox:

Zwróćcie uwagę na spadającą różnicę w czasach - straty quattro w wyższych prędkościach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wkleje tutaj ogólne podsumowanie.

Qri:

50-100 3,0 sek

50-150: 7,6 sek

100-200: 12,7 sek

Kuredu:

50-100: 3,5 sek

50-150: 8,4

70-200: 15,9 sek

100-200: 13,1 sek

450yamaha:

50-100: 3,0 sek

50-150: 8,0 sek

70-200: 14,2 sek

100-200: 12,8 sek

Zrobione. Bezpośrednio udało się tyle zestawić:

50-100: Qri 3.0 Kuredu 3.5 450yamaha 3.0

50-150: Qri 7.6 Kuredu 8.4 450yamaha 8.0

100-200: Qru 12.7 Kuredu 13.1 450yamaha 12.8

70-200 Kuredu 15.9 450yamaha 12.8

Ale to się nie liczy, ja wam jeszcze pokażę. Postaramy się tym razem, i ruszymy bez ESP :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem megaciekawy czasów 311 psowego diesla... przyjdzie pozamiata?;D

Chociaż masa pewnie zrobi swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie straciło sens :naughty:

ile to długości 0,4s ? :>

tdi co jest ?

benzyny się spieły, aż miło :good:

to co Yamaha? chyba nie trzeba Cie będzie teraz specjalnie namawiać na program? :wink4:

a nie dało by się wyników dać jakoś na top, żeby zawsze się pokazywały, nie trzeba by się przez kilkadziesiąt str przekopywać..

też się dołącze serią po powrocie z wakacji, ależ ta moja seria stoi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.... jak go byle jakie 1.8 w starej b6 zjadlo :decayed: jutro jedzie do mtmu:D

Jechał ktoś już jakieś zawody na 1/4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak szybko panowie :) Czas się spiąć, pojechać na miejsce kręcenia filmików raz jeszcze, wyłączyć ESP, założyć kask na głowę, dla bezpieczeństwa, i jechane. I dam radę :D A jak nie, to kto wie :gwizdanie: O ile się plany nie pozmieniają, to ja pojadę na ten Tor Poznań 11.09. W Klasie narazie z ciekawszych rywali jest BMW 135 380 km i Nissan GT-R 480km + :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się dołącze serią po powrocie z wakacji, ależ ta moja seria stoi :kox:

dawaj zrobimy sobie zawody dla przedszkolakow :wink4: i ja swojeo dyszla nagram, ale az wstyd bo z czym tu do ludzi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyniki zacne musze powiedzieć. co do 100-200 nie mam pytań uważam że 13 sek u mnie to bajka, co do innych czasów to po te0,2- 0,4 sek w każdym przedziale ucieknie bliżej listopada na seryjnych 16 na 2 biegu od 50 po prostu pojedzie a esp go nie zdławi choć jak przestanie padać postaram się nagrać bez włączonego esp swoją drogą 50-150 w 8.4sek to jestem mega pozytywnie zaskoczony. yamaha program zrobi i to szybko więc będzie pozamiatane :gwizdanie:

Qri gratuluję fury, niezła kosa :evil:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:13_________________________________________________jedna rzecz mi nie pasuje :mysli:

no moim filmie dokładnie w 8sek jest 99km/h a w 20sek 199km/h, nawet jeśli przyjąć tak od 9 do 19 pełne sekundy to daje 11sek plus niepełna 8 bo w niej już było 99 i niepełna 20 bo jakby była cała to by wskoczyło 21, ale co tam policzyć całą 20 sek to daje 12 pełnych sek i niepełna 8 sek i powinno być poniżej 13 sek, nie to że się czepiam ale po analizie zaraz po kręceniu wychodziło mi poniżej 13 sek. może się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dawac tu jeszcze jakies 3.0 TDI b8 :naughty:

Turdzi u mnie na razie nie ma szans na filmik , bo mocno leje od dwóch dni :confused4: , ale jak tylko będzie sucho będą filmiki.

Ciekawi mnie jeszcze przekłamanie liczników B8 w porównaniu z modelem B6 . Z mojego doświadczenia wiem , że licznik w B6 przekłamywał dużo więcej niż w B8 , ale to już szczegół. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B6 przy 180km/h w/g RSN-E jechalem chyba 168km/h, wiec faktycznie masz racje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, ja swoje zmierze wg nowego systemu czyli, zaczynamy przed a stoper włączamy gdy prędkościomierz przekroczy daną prędkość, oczywiście to niewiele zmieni, ale.. :wink4:

umocuje kom i mam nadzieje będzie w miare stabilnie :>

tak przy okazji wizyty w pl mógłbyś jeszcze jako ciekawostke sprawidzić sti :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak by nie padało to sprawdzę u siebie, aby było jakieś odniesienie ( tylko niestety mam automat ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...