Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusje i porównanie osiągów aut


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Postęp techniczny ... może i tak, tylko na jak długo. Ciekawe czy te nowe jednostki napędowe wytrzymają takie przebiegi jak poprzednie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos* moze y tobie sie udalo nakrecic filmik 60-200 tak zeby zlapac najlepse przyspieszenie 100-200 i porownamy z tym co kuredu nakreci.Bo jak nie zobacze to nie uwierze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT nie wiem jak S4 się odpycha ale jako pasażer w aucie Kuredu już się prawie ;( jak Pachura na wiejskiej drodze rozkręcił się do 220 KM/H

też jechałem wtedy z Wami :evil: i miazga ale Pachura to profesjonalny kierowca ze sporym doświadczeniem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[bo jak nie zobacze to nie uwierze :wink4:

Turdzi błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli :gwizdanie:

a tak serio dziś nie pada póki co więc wieczorkiem obadam czy nie ma Panów od pkt i kręcimy a drogę w Lublinie na takie próby mam tylko jedną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[bo jak nie zobacze to nie uwierze :wink4:

Turdzi błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli :gwizdanie:

a tak serio dziś nie pada póki co więc wieczorkiem obadam czy nie ma Panów od pkt i kręcimy a drogę w Lublinie na takie próby mam tylko jedną...

dajesz dajesz :naughty:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 11:22_________________________________________________i jak udalo sie cos nakrecic kuredu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmiki nakręcone niestety komórką bo aparat mi padł ale wszystko ładnie widać, yamaha na swoim sprzęcie policzy dokładnie czasy bo z filmiku w 8sek jest 100 a w 20sek 199km/h i mam nadzieje że policzy70-170 bo tak od 65 zacząłem jechać - wychodzi jakieś 10sek, mam też filmik 50-100 - niestety oponki leciwe i esp go hamowało i jest też filmik 50-150, teraz musze tylko z komóry to jakoś zgrać i wrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu 2.0tfsi chip 70-200km/h

[br]

Dopisany: 30 Sierpień 2010, 00:05_________________________________________________sorry za jakość ale nic lepszego nie udało mi się samemu zrobić :cool1:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 00:06_________________________________________________no może wreszcie Turdzi uwierzy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiągi lepsze od operatora i sprzętu nagrywającego

ja uważam że operator sobie nieźle radził :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może wreszcie Turdzi uwierzy

no faktycznie kurka , 100-160 idzie jak S4 :shocked: Kto ci tam program robil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kto tylko skąd, ja wiem kto wgrywał ale kto jest autorem to chyba Bóg jeden wie, ja stawiam na MTM ale może być i Dynosoft, w każdym razie to "gotowiec"

może Kuredu ma dokładniejsze info :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z audi w Poznaniu współpracuje koleś, który jeśli dobrze wiem działał z MTM,

wgrał program, za jakiś czas zrobiłem wykres, koleś go dostał ale stwierdziliśmy razem że nie ma sensu robić korekty bo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kto tylko skąd, ja wiem kto wgrywał ale kto jest autorem to chyba Bóg jeden wie, ja stawiam na MTM ale może być i Dynosoft, w każdym razie to "gotowiec"

może Kuredu ma dokładniejsze info :mysli:

hmmm...... to pewnie ma ostry program i dojebane wiecejniz inni tunerzy oferuja i faktycznie moze miec pod te 300 KM :rolleyes:

malo tego tak na szybko stoperem 100-200 robi szybciej niz S4 z S-tronickiem :shocked:

kuredu odszczekuje :embarrassed: szacun :cool1: bo woz zapitala faktycznie nieziemsko......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...