Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dyskusje i porównanie osiągów aut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bo latem na 18 to jednak wiadomo trochę słabiej się zbiera gwizdanie

jeszcze od 0-100 to nie tak bardzo odczuwalne ale 100-200 to juz jest znaczna róznica :hi:

Opublikowano

mój filmik również nagrywany na 16" ,na 18" i oponach 245/40 bo takie mam na lato czas jest 2-3 s. gorszy

Opublikowano

ciekawe jak jedzie taki BEX w Q i na 18" - mialbym wtedy mniej wiecej porownanie do mojego :)

moja nigdy nie pokazała 250 na zegarach (q + soft + alu18)

od 220 wskazówka już powoli się zbliżała do 240

Moje B5 bez q i z mocą 170 jechało szybciej

Opublikowano
mój filmik również nagrywany na 16" ,na 18" i oponach 245/40 bo takie mam na lato czas jest 2-3 s. gorszy

to 2-3 sekundy przy predkosciach +/- 180 km/h to jest przepasc

Opublikowano

mój filmik również nagrywany na 16" ,na 18" i oponach 245/40 bo takie mam na lato czas jest 2-3 s. gorszy

mam gdzieś filmik na 18calach to później wkleje :wink4:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 12:06_________________________________________________

ciekawe jak jedzie taki BEX w Q i na 18" - mialbym wtedy mniej wiecej porownanie do mojego :)

moja nigdy nie pokazała 250 na zegarach (q + soft + alu18)

od 220 wskazówka już powoli się zbliżała do 240

Moje B5 bez q i z mocą 170 jechało szybciej

Miron ale Ty miałeś Q więc 0-100 lepszy czas :wink4: a 100-200 trochę gorszy no i max wiadomo a to skutek uboczny :tongue4:

Ty to tylko kreski i kreski więc Q obowiązkowe :kox:

:decayed:

w sumie powiem Wam że cieszę się że mam ośke bo korci mnie z moca rezać a tak to przynajmniej nie dużych wydatków muszę się spodziewać bo przy ośce max to 220-250km z tego co wiem bo celować w 300to nie ma sensu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe jak jedzie taki BEX w Q i na 18" - mialbym wtedy mniej wiecej porownanie do mojego :)

moja nigdy nie pokazała 250 na zegarach (q + soft + alu18)

od 220 wskazówka już powoli się zbliżała do 240

Moje B5 bez q i z mocą 170 jechało szybciej

dokladnie, jak patrze jak sie zbiera od 140 w góre taki BEX FWD na 16" to mniej wiecej jak moje 2.7T :)

Opublikowano

Temperatura -7,5 - to się IC nie zagotował

normalna opona (17/225/45), temperatura ~20 stopni i już tak kolorowo nie będzie

Opublikowano

Temperatura -7,5 - to się IC nie zagotował

normalna opona (17/225/45), temperatura ~20 stopni i już tak kolorowo nie będzie

zgadza się :decayed:

moja codziennie zimą mnie zaskakuje :naughty: i strasznie uwielbiam to autko przy minusowych temperaturach :decayed:

Opublikowano

Temperatura -7,5 - to się IC nie zagotował

normalna opona (17/225/45), temperatura ~20 stopni i już tak kolorowo nie będzie

zgadza się :decayed:

moja codziennie zimą mnie zaskakuje :naughty: i strasznie uwielbiam to autko przy minusowych temperaturach :decayed:

zgadza się ,tak jak już pisałem latem latam na 18" 245/40 i jest średnio 2-3 sekundy slabiej :confused4:

Opublikowano

zgadza się ,tak jak już pisałem latem latam na 18" 245/40 i jest średnio 2-3 sekundy slabiej :confused4:

jakbys dolozyl do tego jeszcze Q, to bylby juz w ogole muł :)

Opublikowano

zgadza się ,tak jak już pisałem latem latam na 18" 245/40 i jest średnio 2-3 sekundy slabiej :confused4:

jakbys dolozyl do tego jeszcze Q, to bylby juz w ogole muł :)

he he he ,napewno byłoby gorzej ,ale prawde mówiąc zależało mi bardzo na Q a wyszlo jak wyszlo

Opublikowano

To ja dorzuce filmik mojego starego klekota

B6 1.9 TDI FWD ok. 200PS

50-100 3,8 sek

50-150: 10,2 sek

Opublikowano

ochoczo nabiera prędkości ,szkoda że nie zrobileś pomiaru 100-200 :witch:

Opublikowano

To ja dorzuce filmik mojego starego klekota

B6 1.9 TDI FWD ok. 200PS

50-100 3,8 sek

50-150: 10,2 sek

:oklaski:

pięknie :wink4: Jarol na ile Nm masz wystrojoną furę?

Powiem Wam jako ciekawostkę że mój bex seria jedzie dokładnie jak avj Tolka po programie na jakoś 390Nm :decayed:

nie raz stawaliśmy i równo jedziemy do 200potem w avj brakuje koników i skrzyni :tongue4:

Opublikowano

To ja dorzuce filmik mojego starego klekota

B6 1.9 TDI FWD ok. 200PS

50-100 3,8 sek

50-150: 10,2 sek

:oklaski:

pięknie :wink4: Jarol na ile Nm masz wystrojoną furę?

Powiem Wam jako ciekawostkę że mój bex seria jedzie dokładnie jak avj Tolka po programie na jakoś 390Nm :decayed:

nie raz stawaliśmy i równo jedziemy do 200potem w avj brakuje koników i skrzyni :tongue4:

Dokładną moc i moment mam podaną w podpisie :wink4:

Opublikowano

To ja dorzuce filmik mojego starego klekota

B6 1.9 TDI FWD ok. 200PS

50-100 3,8 sek

50-150: 10,2 sek

:oklaski:

pięknie :wink4: Jarol na ile Nm masz wystrojoną furę?

Powiem Wam jako ciekawostkę że mój bex seria jedzie dokładnie jak avj Tolka po programie na jakoś 390Nm :decayed:

nie raz stawaliśmy i równo jedziemy do 200potem w avj brakuje koników i skrzyni :tongue4:

Dokładną moc i moment mam podaną w podpisie :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to pięknie właśnie zabłysnąłem :rolleyes:

Opublikowano

Moze komus bedzie sie chcialo policzyc moje padlo

Opublikowano

Moze komus bedzie sie chcialo policzyc moje padlo

oooo pier_ole :shocked:

tylko nie mów że masz ośkę :kox:

na ile była wystrojona?

ale zwaliłeś ten filmik bo taki ciekawy a na leząco trzeba oglądać :rolleyes:

PS Podpis masz konret :kox:

Opublikowano

Moze komus bedzie sie chcialo policzyc moje padlo

1.8t a 100-200 robi szybciej jak rs4 ,ladne mi to "padło" :hi:

Opublikowano

Moze komus bedzie sie chcialo policzyc moje padlo

oooo pier_ole :shocked:

tylko nie mów że masz ośkę :kox:

na ile była wystrojona?

ale zwaliłeś ten filmik bo taki ciekawy a na leząco trzeba oglądać :rolleyes:

PS Podpis masz konret :kox:

1.8TQ to chyba nie oska ;)

W opisie i podpisie jest napisane na ile wystrojone :hi:

Nie dalo rady inaczej zamocowac telefonu a przerabiac mi sie nie chce :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.