Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm piekna, moze da sie zrobic wydech na 2 strony :naughty: gratulation :good:

Opublikowano
  • Autor

hmmm piekna, moze da sie zrobic wydech na 2 strony :naughty: gratulation :good:

chyba nie bede się w to bawił ale kto wie co będzie w przyszłym roku :wink4:

Opublikowano

Środek bajka. :kox:

A z zewnątrz, jak dołożysz listwy i dyfuzor... dla mnie druga bajka.;)

Opublikowano

Super furmanka :)

a zamiast chromów na szyby wymień grill na czarny i będzie kox :evil:

No podpis to teraz masz imponujący :)

Opublikowano

czarne lampy przód i dokładka z Cupry i furacz będzie kozak :decayed: :decayed:

Opublikowano

No podpis to teraz masz imponujący :)

to się nazywa "wierny miłośnik Audi A4" ...
Opublikowano

Gratulacje :) Piękna maszyna :kox:

Opublikowano

Cuber

B7 było fajniejsze :tongue4: Skoro jest Q to pewnie ma 170KM. :hi:

Opublikowano

nie zmieniaj foteli na pełną skóre :no:

Ps. masz grzane stołki z przodu ?

Opublikowano

hmmm piekna, moze da sie zrobic wydech na 2 strony :naughty: gratulation :good:

chyba nie bede się w to bawił ale kto wie co będzie w przyszłym roku :wink4:

:naughty: tak z ciekawosci gdzie kupiona ?w pl czy reich moze?

Opublikowano

przód z DE tył w PL :decayed:

Opublikowano

Do srebrnych relingow musza byc chromy na szybkach :cool1:

tyle że jak pomyśle o wyklejaniu i wklejaniu szyb tylnych to juz mi się odechciewa

nie rób tego :) tak jest :kox:

Gratuluje :oklaski:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:03_________________________________________________

czarne lampy przód i dokładka z Cupry i furacz będzie kozak :decayed: :decayed:

dokładka to pasuje do B6 a nie B8 :cool1:
Opublikowano

czarne lampy przód i dokładka z Cupry i furacz będzie kozak :decayed: :decayed:

Mironek, brakuje u Ciebie jeszcze ledow z B8 :good:

:polew:

Opublikowano

Piękne auto :good: no i dobrze, że Avant... w B8 są mega :kox::evil:

Opublikowano

fajna furka szkoda tylko, ze fabryka pożałowała RNS-a :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fajna furka szkoda tylko, ze fabryka pożałowała RNS-a :gwizdanie: :decayed:

chciałeś chyba napisać MMi :tongue4:

Opublikowano

fajna furka szkoda tylko, ze fabryka pożałowała RNS-a :gwizdanie: :decayed:

chciałeś chyba napisać MMi :tongue4:

:wink4:
Opublikowano

piękne auto, szkoda, że nie ma kilku dodatków ale da się je przeżyć :) zazdroszczę! bezawaryjności życzę :good:

Opublikowano

Piękna , piękna jak każde B8 :wink4: Napisz jak wrażenia z jazdy po przesiadce, komfort itd ....

Oby się sprawowała bezawaryjnie :)

Opublikowano

Napisz jak wrażenia z jazdy po przesiadce, komfort itd

wlasnie , jak je odbierasz , bo ja dalej uwazam ze B8 jest strasznie plastikowa w srodku zwlaszcza panel przy skrzyni biegow jak nie ma nawigacji.......

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.