Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt - nie ma co dalej dyskutować na ten temat. Każdy z nas ma własne preferencje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze pytanie dośc ważne , B&O w B8 słuchaliscie z 3G czy z concertem ? Bo to zasadnicza róźnica i stad mogą byc różnice w odsłuchu :wink4:

w 3G mamy dzwiek cyfrowy przeslany swiatlowodem oraz jest procesor dzwieku dolby digital :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 2G nie mamy dzwieku cyfrowego?

mamy ale jest inny wzmacniacz i też 2Gnie odtworzy Ci dzwięku dolby digital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak płyta nagrana w stereo to na cholerę mi dolby digital...To moze do filmow sie przydaje.

Ja jestem wyznawcą starej szkoły zestawu porzadnych glosnikow z przodu i woffera w bagazniku wszystko ma byc pieknie zgrane i dziekuję.Oczywiscie fabrycznie jest głośników znacznie wiecej ale dla mnie granie w Audi zaczyna się od A6 i koniec kropka.To moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.To moja opinia.

I tego się trzymajmy :good:

Wlasnie dorezalem do mojego pascia, multifunkcje ( ktos kto konfigurował moja audike w DE to serdecznie mu gratuluje :wallbash: ) tempomacik i podswietlane kratek nawiewów :embarrassed: ehhh to Audi żeby skąpić na oświetleniu ;( za to diody w lampce górnej były seryjnie :decayed:

Następny mod to dokompletowanie wszytskiego do light pakietu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.To moja opinia.

Wlasnie dorezalem do mojego pascia, multifunkcje ( ktos kto konfigurował moja audike w DE to serdecznie mu gratuluje :wallbash: ) tempomacik i podswietlane kratek nawiewów :embarrassed: ehhh to Audi żeby skąpić na oświetleniu ;( za to diody w lampce górnej były seryjnie :decayed:

Następny mod to dokompletowanie wszytskiego do light pakietu :cool1:

Jakies fotostory co i jak :)

W kratkach byly diody i instalacja ? powiem szczerze , ze nie wiem czy mam u siebie :blink: musze zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kratkach byly diody i instalacja ? powiem szczerze , ze nie wiem czy mam u siebie :blink: musze zobaczyc

Niema diód ,trzeba tylko dokupić LED-y + kostki ( koszt około 90 zł w ASO ), powpinac w kratki zrobic instalacje pod popiołke na przykład i wszytsko bangla

kostki: 4B0 971 832 3 szt

led-y : prawa kratka, środkowa kratka i lewa kratka

8T0 919 177

8T0 919 178

8T0 919 177 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies fotki jak to wyglada , lub inaczej czy to podswietlenie wchodzi w sklad pakietu oswietlenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies fotki jak to wyglada , lub inaczej czy to podswietlenie wchodzi w sklad pakietu oswietlenie ?

tak to sa elementy light pakietu , normalnie jak w B7 czy B6 świeci sie regulacja kratek nawiewów ( w B8 zrobili już to jako led-y ) nic specialnego ale w nocy brakowało tego :wink4:

Fotek nie robiłem bo za jasno było jeszcze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w ASO i nakupilem troche gratow chlopaki od razu sie pytaja co bede teraz rezal :polew:

No niestety po sprawdzeniu brak oswietlenia kratek :thumbdown: ale sa diody w panelu w podsufitce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sa diody w panelu w podsufitce :kox:

to chyba standard :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sa diody w panelu w podsufitce :kox:

to chyba standard :wink4:

Cale podzespoly sa te same co w B6 B7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne mody już na pokladzie :

- tempomat

- multifunkcja

- kolorowy wyświetlacz MMI

- kolorowy FIS :) zegary ciut zakurzone bo nie było czasu ich wyczyścić :embarrassed:

fisf.jpg

fismmi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolorowym fisem i wyświetlaczem MMI auto zupełnie inaczej się prezentuje... jak dla mnie to powinien być już standard..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mi się wydaje czy wrc ma sterowanie od Audio umieszczone koło drążka zmiany biegów :mysli:

czym to jest spowodowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym, że ma nawigację. a Cuber jej nie ma i ma zwykłe radio concert..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...