Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płacenie mandatu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

He he ale porządnych się trafiło :gwizdanie: nie będziesz oszukiwał to będziesz żył w wierze że budujesz lepszą Polskę a tak naprawde to tylko tobie się będzie gorzej żyło.

Kolego nie zrozumiales chyba ironii . Ja jestem zwolennikiem przestrzegania przepisów jednak mam watpliwosci czy przepisy sa sluszne. Np ograniczenie do 50 na prostej drodze a zaraz po nim zaczajony patrol strazy miejskiej. Itp. Temat rzeka ale ja takich mandatow nie bede placil do poki nie bede mial wyjscia. Amen. :notworthy:

Opublikowano

nie będziesz oszukiwał to będziesz żył w wierze

To ogólne pojęcie :gwizdanie:

bo co innego wydymać kumpla lub nawet gościa z allegro który był fair

a co innego skarbówkę i tym podległe placówki...

Hehe ciekawe co będziesz mówił gdy skarbówka "wydyma" Ciebie? :naughty:

Opublikowano

Skarbówka dyma całe życie :gwizdanie:

Opublikowano

Jak dziecko zrobisz

Masz wogóle dzieci,że takie porównania robisz???

jak można :wallbash:

Ano mozna, tu nie chodzi o to co jest przedmiotem sporu tylko o fakt, ze unikanie odpowiedzialnosci jest dziecinada.

Bledy popelnia kazdy z nas ale nie kazdy chce za nie placic.

Najlepiej powiedziec kazdy kradnie to i ja kradl bede.

Nic dziwnego, ze taki a nie inny obraz o nas maja jako o Polakach, kraj kretaczy kombinatorow i zlodzieji. Jak tu sie ma cos zmienic jak oszukujemy samych siebie.

Opublikowano

Skarbówka dyma całe życie :gwizdanie:

Jak dziecko zrobisz

Masz wogóle dzieci,że takie porównania robisz???

jak można :wallbash:

Ano mozna, tu nie chodzi o to co jest przedmiotem sporu tylko o fakt, ze unikanie odpowiedzialnosci jest dziecinada.

Bledy popelnia kazdy z nas ale nie kazdy chce za nie placic.

Najlepiej powiedziec kazdy kradnie to i ja kradl bede.

Nic dziwnego, ze taki a nie inny obraz o nas maja jako o Polakach, kraj kretaczy kombinatorow i zlodzieji. Jak tu sie ma cos zmienic jak oszukujemy samych siebie.

Całkowita racja :good:

Opublikowano

Skarbówka dyma całe życie :gwizdanie:

Jak dziecko zrobisz

Masz wogóle dzieci,że takie porównania robisz???

jak można :wallbash:

Ano mozna, tu nie chodzi o to co jest przedmiotem sporu tylko o fakt, ze unikanie odpowiedzialnosci jest dziecinada.

Bledy popelnia kazdy z nas ale nie kazdy chce za nie placic.

Najlepiej powiedziec kazdy kradnie to i ja kradl bede.

Nic dziwnego, ze taki a nie inny obraz o nas maja jako o Polakach, kraj kretaczy kombinatorow i zlodzieji. Jak tu sie ma cos zmienic jak oszukujemy samych siebie.

Całkowita racja :good:

Ano nie można

Każdy tutaj podaje przykłady na dzieciach

co do powyższych kwestii to jest wigilia i wesołych świąt-spokoloco :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.