Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?


pablo1801

Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam skórzane fotele i aż tak się nie nagrzewają latem ,a cena tych na aukcji jest tak atrakcyjna,że grzechem było by ich nie brać , co do koloru w czarnej furce powinny wyglądać ciekawie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne :slina:

vintage stajl :kox: :kox: :kox:

i ta cena??? :good:

jak Ci sie podobaja, to bierz, do czerni pasuje wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałbym tego :sick3: pozatym to nawet nie oryginał noi ten kooolor :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie mam klimy, ja bym nie kupił takich, nie dość że kolor za jaskrawy i ogólnie dupiaty, to pozatym nie chce pływać w swoim pocie na tej skórze...

szukam kubełkowych, nie skórzanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor trochę dopaaa,ale cena naprawdę rewelacyjna...twój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor :sick3: ramówki :sick3: i do tego zwykłe - a zwykłe to :sick3: - jak chcesz wymieniać fotele to bierz coś ładnego z gustem i smakiem - nie bez powodu cena jest tak niska - wolał bym siedzieć na podłodze w aucie niż na takim fotelu :> - ale to twój wybór, a o gustach się nie rozmawia - więc zrobisz jak chcesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest niska ???

ja za swoje czarne kubelki i tylna dzielona kanape z boczkami dalem 800 zlotych i jest w lepszym stanie niz to cos :sick3:

skore kup jak najbardziej ale moim zdaniem nie taka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszny kibel te fotele, żeby to jeszcze kubełki były, ale to zwykłe placki w dziwnym kolorze z dziwnymi ramówkami :thumbdown:

a cena wcale nie jest jakaś oh i ah, jak się dobrze zakręcisz to wyhaczysz na allegro coś taniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wsiowe ale Twój wybór Twoja furka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ładne wolał bym dołożyć i wziąść te http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=616068225, jakby alcantara miała zielony albo kremowy kolorek, lub gdybym miał czarne albo niebieskie auto to bym się nie zastanawiał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam srebrna niunie ale bedzie lakierowana na czrano... mysle ze bedzie ladniejsza w czarnym wdzianku a srodek jest jasny... chce dodac sobie sliczne skorki oto link

http://moto.allegro.pl/item635363516_fotele_skory_skora_jasne_audi_a4_2_6_v6.html

wyłudze od niego tez drewno zeby lepiej wygladala... co wy na to?? jak bedzie wygladala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość utrzymana, cena też dość przyzwoita, jedyne co mi w nich przeszkadza to przednie fotele, ja szukałbym już jednach tych bardziej kublastych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro leży tego masę tylko niektóre ceny :wallbash: szał, widziałeś te półskóry czrno niebieskie co wkleiłem je pare postów wyżej, do czarnego będą pasować miodzio :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega slepy pisze, dołożyłbym 200 zł i brał ten pół skóry bo są :kox:

chociaż właśnie niedawno się sprzedały :confused4: ale szukaj może coś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...