Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?


pablo1801

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega slepy pisze, dołożyłbym 200 zł i brał ten pół skóry bo są :kox:

chociaż właśnie niedawno się sprzedały :confused4: ale szukaj może coś w tym stylu...

szczerze mówiąć to się dziwiłem że tak długo leżą za tą cenę, bo były naprawdę :kox:, no i boczki z carbonem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa szkoda ze szybciej ich nie widzialem... naprawded kozackie sa te półskóry..[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 00:33_________________________________________________ale chcial bym z jakims mniej wchodzacym w oko kolorze wiesz jednolite... jesli ktos ma jakies namiary na taka skore pasujaca do czarnulki to bardzo prosze..

dzieki z gory mistrzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegos w ciemnym kolorze, ten niebieski to lipa dobry do cinquecento sportinga :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że mam czarne auto ze zwykłymi materiałowymi siedzeniami to jak postoi na słońcu to masakra jest w środku, fotele też nagrzane, skóra na pewno bardziej się grzeje tak więc pewnie grzało by w tyłek nieźle. Jak chcesz wymieniać siedzenia to może poszukaj, tak jak proponował wcześniej kolega pucek2509 jakiś ładnych kubełków w materiale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak ja niemam klimy .a chcialbym sobie zmienic na skóry.Robię bład czy nie? :naughty:

jak nie masz klimy i podgrzewanych stolkow to wogule nie mysl o skorze bo latem i zima bedzie tragedia (wiem bo mialem tak w poprzednim aucie), podgrzewanie jeszcze da sie tanio zrobic gorzej z montazem klimy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam klimy i ostatnio założyłem skórę i jak narazie to aż tak dużej różnicy nie odczuwam. Wiadomo że skóra się nagrzeje bardziej niż zwykły materiał ale myślałem że będzie gorzej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie żyć rok temu całe lato przejeździłem bez klimy(zepsuta) szyby w dół i lans :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie żyć rok temu całe lato przejeździłem bez klimy(zepsuta) szyby w dół i lans :polew:

zyc sie da ale duzo przyjemniej z klima, szczegolnie ze w A4 ona swietnie dziala i ma duza wydajnosc tak ze na polu +30st C a mi zimno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...