Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miał być dupowóz, ale nie będzie :-D mimo, że na razie seria chciałbym mieć kolejną ciekawą historię udokumentowaną na forum :)

Auto kupione miesiąc temu od murarza :decayed: który ma firmę w Szwecji. Trafiło się w ciekawej wersji wyposażenia no i bajecznym kolorze. Nie jest to s-line ale nie narzekam, auto posiada bixenony, ledy, navi, MMI, kolorowy FIS, dvd, i bardzo dużo pierdół. Silnik to turbognój 2,0 TDI CR 143, mam wrażenie jakby jakiś dziad robił program bo jest dość żwawy. Przy okazji usunięcia dpfa to sprawdzę.

Plany: Air-ride , koło 20" Concave , program, hamulec żeby wypełnić felgę, trochę dodatków w węglu. Żadne s4 w dieslu itd :D

Auto raczej nie będzie tak kompleksowym projektem jak polo, chcę uniknąć jakiegokolwiek malowania i drastycznych zmian, które uniemożliwią mi później sprzedaż auta w serii ( człowiek się uczy na błędach :doh:)

Powoli będę zbierał graty, na wiosnę wyjedzie. Na Worthersee 2014 musi być :naughty::naughty:

nuqk.jpg

7tj.JPG

3ptm.jpg

5xgp.jpg

e5i6.jpg

yi2f.jpg

7y52.jpg

tu już kupiona kierownica z multifunkcją ( seryjna to jakaś porażka jak w kutrze rybackim) , poduszka i moduł do multi. Czekam na wiązkę do multi i adaptuję. W zimie kiera pójdzie w węgiel :naughty:

a7wj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek ciekawy :naughty: Widzę że auto z 2010r hmm nie powinno mieć MMI 3G już ? chyba że w ogóle nie było MMI w nim i ktoś dołożył 2G. Niemniej jednak autko bardzo fajne dokładaj S-line w tym kolorze fajnie się to prezentuje. Dobra fela i zmiana foteli bo te to porażka i będzie :kox: i nie przyciemniaj szyb przy tym kolorze taka mała sugestia :P Bezawaryjności życzę :) a jaki przebieg tam masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne s4 w dieslu itd :D
:thumbup1: ...no i ten kolorek:slina: U mnie tez mial byc czerwony, ale nic z tego nie wyszlo... Bezawaryjnosci:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło na pewno do wymiany

pomyśl nad jakimiś fotelami zasmiast tych 'węgli' itp :)

czy mi się wydaje czy przód jakoś tak wysoko stoi?

pzdr

Koło zobaczysz niebawem. Co za różnica jak stoi, na pneumatyce bóg ją opuści równo :D Fotele na samym końcu, na razie zawieszenie kompletuję. Zamówiony już gwint AP do przeróbki. Auto pojechało na powłokę kwarcową gtechniq

MMI jest 2g nie wiem czemu, auto jest z przełomu roku może dlatego, albo ktoś dokładał bo multi też nie było. Ogólnie mam to gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dvd w bagazniku po lewej to nie jest tylko do navi ?:decayed:

Tak tylko do Navi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Twojego Polo, czekam na rozpitol który będzie dział sie z tym autem! :decayed: Pozdro!

niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy co tu będzie się działo, jak piszą że przód wysoko :decayed::kox:

obadajcie polo Wojtsena

Raceism • Zobacz wątek - VW Polo V5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny kolorek,środek do lekkej rezanki i bedzie zacna furmanka.Polo robi niezłe wrażenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzięki to chyba nie mój styl. U mnie będzie na 100% Vossen, ale jaki model, i w jakiej szerokości to dopiero jak już będzie na powietrzu, czyli za jakieś 2 miesiące pewnie :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obadajcie polo Wojtsena

Raceism • Zobacz wątek - VW Polo V5

Fiu,fiu:shock3: To się zapowiada:jerk:

Do Vossenow to pewnie i hebel odpowiedni wjedzie?...

Autko albo z Rajchu, albo w Rajchu bywało sadząc po zielonej plakietce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...