Indukcja bez dwóch zdań. Dlaczego? Wygoda utrzymania czystości, może służyć jako dodatkowy blat roboczy( oczywiście kroimy na desce ), atrakcyjny wygląd, subtelnie wtapia się w zabudowę meblową.
Koszty użytkowania yndukcji zasilanej 230 V niewielkie w porównaniu do opini jakie krążą. Płacimy jakieś 200 zł na dwa miesiące( mieszkanie w bloku, 3 telewizory, lodówka, zmywarka, czajnik, laptopy, piekarnik na prąd, mikrofala, toster. ładowarki non stop w gniazdkach, nic nie oszczędzamy. Podobno oszczędniejsze są te zasilane prądem trójfazowym, osobiście wypowiem się za rok jak przeprowadzę się.