Treść opublikowana przez Lukas
-
Zlot Mazury Lipiec
No obiecuje ze od wtorku ruszam z tym koksem bo najwyzsza pora cos zarezerwowac :roll: [ Dodano: 2006-06-29, 21:21 ] Panowie i panie zapraszam na pierwsza strone tego watku i sprawdzic listę obecności jak kogos nie ma to krzyczeć :!: :!: :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: tak zrobimy we wtorek wszystko sie ustali i przedzwonimy do Ciebie najgorsze to jest to ze nie wiadomo ile osob by chcialo pojechac :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do zlotu to trzeba scignac piurko2 z ta lokalizacja i zajac miejsca na pewne osoby a reszta pod namioty Co do lodow to ja odpadam lece na zamosc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziekuje Dziekuje jak sie trafi okazja to opijamy to :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no za 3 to ja tez juz bede mogł gow** robić :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie chcialbym oznajmic ze jest nowa okazja do picia dzisiaj obronilem licencjata mam wyższe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to malenstwo Ryska bedzie glowna atrakcja zlotu lipcowego :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cos chlopaki długo spotuja dzisiaj :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie widze myslalem ze moze ono cos powalczy ale widze ze tez dal sobie spokoj a czas plynie za tydzien jestem na bank to sie szykowac :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak tam panowie zalatwienie miejscowki dla nas na zlota cos sie ruszylo czy wszystko czeka na mnie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mnie jutro tyz nie ma znowu brak auta i czasu :neutral:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
www.kalwa.pl wiesz ze nie mialem czasu ale jesli juz to popytam w pracy ile my placilismy tylko watpie czy zejda z ceny tej co jest w necie :roll: ale naprawde duuuuzy osrodek z reszta widac na zalaczonym adresie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jojo panowie wrocilem z integracji :mrgreen: z pasymia nawet fajnie tam jest a ile alkocholu tylko ze glos stracilem ale moze wroci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak prowadzilem 50 mil na godzine :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo to byl pierwszy dzien ale 3,5 kilo sie utrzymuje a hamburgera zjadlem tylko jednego a monster naprawde niezly trzeba bylo uwazac z przepustnica bo deba stawala ale to zwykla lodeczka wedkarska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no w sumie 380 robi wrazenie ale co powiecie na 500 kucykow :shock: ale jak to sie zbieralo :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no taki jeden silniczek do A4 na dach i smiga w powietrzu jak F16
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaka turbina :?: u bartka to tak samo jak u Ciebie duzo juz nie wejdzie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no to natarga czesci cala kase co zarobi to wyda na ten kontener mi to tylko starczylo czasu na zobaczenie salonu Audi i tylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ok bo sie malo czasu robi ja na weekend jade do pasymia integrowac sie z firma :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak apropo ono zalatwiliscie cos z wyjazdem wakacyjnym :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek nie za tydzien a za 2 tyg bo ja tez chce go zobaczyc :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No prosze panowie to sie widze udal spot i tak powinno byc ja dopiero wstalem i zaraz ide znowu spac :razz: jakos nie moge sie przyzwyczaic do tej Polski :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to kiedy proba :mrgreen: