Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko ze ja jestem nie pijacy :razz:
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
piotr1602, jakbym teraz to robil to by bylo profesionalnie ale te moje w realu troszke sa zabrudzone :razz: i wlasnie te moje sa od DIDO polecam sie targować z gosciem na piwo opusci :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ps. zdjatka beda jak wroce z pracy duzo to ich nie ma
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
jak chcesz zobaczyc efekt to luknij sobie na moje zdjecia fury i oczywiscie ze samemu to robić zaden problem 40min i po wszystkim tylko ze trzeba uwazac zeby nie poplamic pleksy od zegarow klejem no ja za swoje 4szt dalem 50 zeta
-
Lukasowoz
Oczywiscie ze A4 :!:
-
Lukasowoz
takie plany byly ale niestety zmienie caly samochod :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to piwo bezalkocholowe oczywiscie mamy pic u adamooo :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO nie powiem ze liczylismy na Kolege :razz: to kiedy ty stawiasz krowe pozegnalna :?: :mrgreen:- Lukasowoz
Z allegro za 50 zeta troszke przy tym delikatnej robotki ale efekt jest co do kierunkow to mi tez sie podobaja mialy być jeszcze lapmy podobne ale braklo $ Na przed ostatnim zdjeciu chcialem pokazać gałke zmiany biegów dzisiaj na spocie sie kazdemu podobała :mrgreen:- Lukasowoz
A o to moja fura rocznik 95 nic nie grzebane seria ale mi to wystarcza :razz: CB radio przepraszam za ostrość ale tutaj siedzi u mnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No adamooo bo ja to juz zapomnialem jak wygladasz :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO to jak bedzie ktoś dzisiaj oprocz mnie ono pozka i bartka :?:- [B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
to jak mamy wysiadać z auta bagaznikiem :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz ze taka opcja nie wchodzi w grę :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky byla taka opcja tylko ze kilka osob nie moglo dlatego jakos tak sie przyjal wtorek i jak narazie nie chce nikomu sie zmieniać kurcze ja juz tez bylem na AKP jeszcze jak na jajku :???: I w tym sie zgadzam Bartek co do ekipy to jest zajefajna- [B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
To jak juz to rozbierzesz to daj znac co i jak i za ile bo widze ze to czesta przypadlosc A4 :???: (jedna z wielu o jakich sie dowiedzialem) ale co tam :mrgreen:- gdzie dorwę zaślepki do radia???
zeby nie bylo ze wujek zły http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101923956 :razz:- Moje A4 ale nadal nieumyte...
nie jest git bo jeszcze klamiki Ci zostaly czarne :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale powiem wam chlopaki ze jak bylo juz 4 spotkania czy tam 5 to zawsze Ci sami sa ostanio pojawil sie nowy kolega z wawy jest ponad 30 osob a pojawia sie tylko 6 no ale coz nic na sile- Moje A4 ale nadal nieumyte...
a ty juz zmienileś :?: no ale fakt kierunki nie pasuja :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie ja juz tylko dotknać 28maj juz mnie nie ma to zostanie teoretycznie was 3 w porywach 4 ale ja to predko wroce no ale poki co jestesmy to trzeba cos dobrze zorganizowac na wtoreczek :mrgreen:- zbiornik paliwa
Dziekuje piurko2, za uzupełnienie jak widac co dwie glowy to nie jedna- [RS4] Moja Czworka...
No to ładnie was przykasowali nawet CTV sie dostało mowisz to troche drogo was wyniosla ta przejazdzka :???:- [RS4] Moja Czworka...
i co skasowała wszystkich 3 :shock: czy sie moze z nia scigaliscie :?: i ile bylo max zarejestrowane :?: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.