Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. a kto potwierdzi pogode na 80% i wezmie odpowiedzialnosc
  2. Ups to cie angela zawiodlem mam dosc Promenady ale co zrobic jak ta pogoda jesienna tego lata
  3. Promenada bo z ta pogoda to nic nie wiadomo
  4. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A EIZO na 5 LAT kto da wiecej I to jest najlepsze podejscie :th:
  5. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tym bardziej ze temat byl juz przerabiany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3465.0.html Ja jestem niestety tylko za jedna marka EIZO no ewentualnie iiyama bo tylko ona daje rade dogonic Eizo
  6. Witam I tak jak Wit zapraszam na spotkanie juz jutro
  7. No Motor kurna bylem w zamosciu w weekend ale i przez dwa dni na weselisku
  8. Oniak wysokich lotow i nie jezdzij na ten Bronx ja uciekam na weekend za miasto
  9. taaa chodzenia to ja juz mam dosc po tamtym spocie jeszcze dzis mnie krew zalewa jak widze te milion schodow pod ktore musielsmy wejsc i po kazdym dmuchnieciu ladowanie bateryjek
  10. pojedzie pojedzie a alkomat to Zdeniu ostatnio testował jak go nie przepił to moze zabieze
  11. Zółw tylko uwazaj zebys nie zasnal z nia bo jeszcze pozaru narobisz :bicz3:
  12. Malik dostałes ostrzezenie od Pozia niektorych to nie powinno sie dopuszczac do wladzy po
  13. No siostrzyczke widze Fajny zawias ile to jest -??? No i listwy wew. ja ci dam nudny tylko z silnika i koloru
  14. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    9cm jest wezsza klapa
  15. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    109 cm
  16. raz tylko bolala go po czystej po pozegnaniu Pozia czesc 12 i to dzieki mnie
  17. taktus jak dla mnie bomba :oklaski:
  18. rozumiem ze ten generator transferu zaplaci w tym miesiacu za ten ruch na laczu
  19. to dobrze ze nie moderator to na bank wit tymi swoimi wywodami
  20. Prezes juz Cie zinwigiluje z kazdej strony na Zlocie za takie oskarzenia
  21. ale troszke sobie pojezdzil to mu wystarczy nie mozna za duzo sie cieszyc oniak pojezdzil pol roku na programie i tez wrocil do seryjki
  22. jakbys chcial zmienic kierowce to dawaj na PW
  23. to bylo tak profilaktycznie wy sie moze tak nie bzykajcie bo to moga dzieci czytac ( poziek to o tej porze chyba jeszcze na bazarku)
  24. za ostatni kurs jeszcze nie zapłacił to nie wiem czy zajedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.