Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko niestety to juz inna technologia w porownaniu do B7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:oklaski: no prosze jaki spotowicz sie nam trafil zazwyczaj to nowi sa tylko raz ciekawe dlaczego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co wy gadacie ja cale zycie bez % i jakos chodze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko Brynia ja bede polewal tylko jak my go uspimy na wycieraczce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo smieszne a kto by was pilnowal i waszych Kobiet
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Malik dawaj zamiast Wita do domku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit brak mi słow do Twojego wyboru :bicz3: Malik taki tok myslenia mi sie podoba :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugo a wyslales zaproszenie i limuzyne po Tomboya bo przeciez on swojej A8 z garazu nie bedzie wyciagal zeby jechac na jakis tam zlot A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik tylko kto zrobi foto jak ty nie chcesz jechac ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na Spota juz jutro pokazac tego rodzynka 1,9
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak kazdy inny ja z Poziem to jak blizniaki jeszcze dokladamy REXA i Hugo i mamy 4 takie same furaki :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pikena sprawa tylko Adam jak my przewieziemy Furaki do Miami bo to akurat tam nagrywane Tu mam filmik dla Pozia Laska jest KOX :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeciez oniak ma ci pomoc z handlem bedzie stał na bazarku ze stoliczkiem [br]Dopisany: 30 Lipiec 2007, 14:25 _________________________________________________a i jeszcze najlepiej w dzielnicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak szczegolnie jak przyjada pierwszej nocy gwiazdy z Ameryki tylko pamietajcie o zabraniu kwiatków na powitanie ( palmy z hotelu tez wchodza w gre)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit bo jak wpadne w szau Stary ja juz rok temu wiedzialem ze pojedziesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziewczynki ja widze ze duuuzo osob nie wplacilo kasy za ZLOT a czas macie do konca lipca czyli do jutra
-
[B5 AHU] Czy ma ktoś może webasto w Audi
Murzyn , Malik juz nawet byl temat na forum o tym [br]Dopisany: 30 Lipiec 2007, 10:57 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3218.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jutro bedzie pierwszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro niestety znowu PROMENADA bo pogoda czysto jesienna dobrze ze nie mam juz urlopu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to samo mialem napisac ale sie powstrzymałem
-
RS4
dokladnie to ta sama a niebieskiej S4 juz nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Speed obiecał ze sie jeszcze pokaze ale ten koles nie jechal twoim autem ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary jedna wielka kaszana nie bylo ja bylem u Adasia na kotlecie bo nazekal ze klienta mało
-
RS4
No moze wkoncu beda chodzic te fotosy Auto tak jak juz mowilem w poprzednim watku KOX na zywo jeszcze lepiej wyglada :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś postaw Chemika za patelnia i dawaj na godzine